تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 2526
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۵

عصر اهواز - آیت الله موسوی جزایری امام جمعه اهواز تاکید نمود که رسانه ملی باید فصلی اختصاصی برای ظرفیت های استان خوزستان باز نماید.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان
آیت الله سید محمد علی موسوی جزایری

آیت الله موسوی جزایری

به گزارش عصر اهواز ، آیت الله موسوی جزایری در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استان های رسانه ملی گفت : خوزستان از مواهب الهی بیشماری همچون انرژی آفتاب، آب فراوان و زمین های کشاورزی وسیعی برخوردار است در این میان باید تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر احیای سرزمین خوزستان را بدان افزود.

وی گفت: خوزستان دارای ظرفیت های بسیاری است از جمله این استان قطب کشاورزی کشور قطب میراث فرهنگی، بنادر بسیار مهم، برخورداری از ۸۰ درصد ذخایر نفت و گاز کشور و همچنین مرکز مهمی برای پرورش طالبان علم و دانشجویان متخصص است.

آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه ۲۵ درصد از صنایع کشور در استان خوزستان قرار دارد، افزود: صداوسیما می بایست فصلی بازکند تا ظرفیت های استان خوزستان بهتر و به طور شایسته معرفی شود. رسانه ملی در جذب سرمایه گذار چه داخلی و چه خارجی می تواند کمک قابل توجهی به استان خوزستان کند.بالا بودن آمار بیماری در این استان به هیچ عنوان شایسته این استان زرخیز نیست.

وی تصریح کرد: صداوسیما باید خوزستان را محلی امن، جذاب و با استعداد برای جذب سرمایه معرفی کند.

نماینده ولی فقیه همچنین گفت: قرار بود رسانه ملی فیلمی درباره جهاد اعراب خوزستان با استعمار انگلیس تهیه کند. اگر ساخت این فیلم در دستور کار قرار بگیرد انگیزه بسیاری برای اقوام این استان بخصوص اعراب خوزستان خواهد بود.

آیت الله موسوی جزایری در پایان با انتقادی از برخی از مسئولان دولتی گفت: استان خوزستان از نظر جذب توریست به واقع در انزوا قرار گرفته است و در حاشیه ای واقع شده که شاید تعمدی در کار باشد لذا از مسئولان می خواهم روی مسئله جذب توریست در استان خوزستان عنایت بیشتری اعمال کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری