تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 235
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷

باتوجه به تداوم بارندگی ها تا روز شنبه و امکان ایجاد مشکل تنفسی حتی پس از دو تا سه مرتبه بارش باران، به شهروندان توصیه می شود نکات پیشگیرانه را رعایت نمایند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش عصراهواز ؛ از صبح امروز مطابق پیش بینی های سازمان هواشناسی استان، تمامی شهرهای خوزستان شاهد بارش باران بودند.

به دلیل آلودگی هوای موجود در استان مسئولان نسبت به مشکلات احتمالی بارش نخستین باران پاییزی هشدار داده و از مردم خواسته بودند که در زمان بارش از حضور در فضاهای باز خودداری نمایند.

سال گذشته نیز بارش نخستین باران پاییزی برای بسیاری از هم استانی ها مشکلات تنفسی شدیدی ایجاد نمود.

irend22aya-com_-730

در همین زمینه باتوجه به بارش نخستین باران از صبح امروز، مجتبی اورکی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز وضعیت مراجعه بیماران تنفسی به مراکز درمانی را تا این لحظه عادی بیان کرد و افزود: تاکنون تنها دو نفر از شهروندان به دلیل مشکلات تنفسی ناشی از بارندگی امروز صبح، به بیمارستان های اهواز مراجعه نمودند که یکی از آنها به دلیل شدت مشکل تنفسی در بیمارستان گلستان بستری شده است.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد مشکل تنفسی ناشی از بارندگی کمی زمانبر است و ممکن است در ساعات آینده افراد بیشتری با مشکل مواجه شوند.

اورکی اظهار داشت: باتوجه به تداوم بارندگی ها تا روز شنبه و امکان ایجاد مشکل تنفسی حتی پس از دو تا سه مرتبه بارش باران، به شهروندان توصیه می شود در زمان بارش باران از حضور در فضای باز خودداری نموده و درب و پنجره ها را مسدود نگه دارند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از آمادگی کامل این دانشگاه برای مشکلات احتمالی خبرداد و گفت: داروهای مورد نیاز بیماران تنفسی در تمامی مراکز درمانی وجود دارد و بنا بر دستور استاندار و تاکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی، تمامی خدمات اورژانسی به بیماران تنفسی رایگان خواهد بود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری