دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .

تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22699
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: باید همه تلاش کنیم که جایگاه و نقش دانشگاه شهید چمران در تولید فکر و مدیریت استان احیا شود و نقش خود را به خوبی ایفا کند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، علی ساری دوشنبه شب در نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به لزوم بهبود شرایط این دانشگاه اظهار کرد: وضعیت کنونی دانشگاه به هیچ وجه قابل قبول نیست زیرا شاهد بروز مشکلات و مسائلی هستیم که در شان استان و جامعه دانشگاهی استان نیست.

وی افزود: فرسوده بودن امکانات دانشگاه شهید چمران اهواز و ایجاد خلل در سیستم خنک کننده خوابگاه دخترانه حضرت معصومه یک امر ناراحت کننده است و شرایط را برای دانشجویان سخت کرده و قطعا نه تنها زیبنده استان نیست بلکه اعتبار علمی استان و دانشگاه شهید چمران را کاهش می دهد.

ساری گفت: در یک زمانی دانشگاه شهید چمران نه تنها در استان بلکه در منطقه جنوب غرب تاثیرگذار بود اما اکنون چنین نیست. باید همه تلاش کنیم که جایگاه و نقش دانشگاه شهید چمران در تولید فکر و مدیریت استان احیا شود و این دانشگاه نقش خود را به خوبی ایفا کند.

وی ادامه داد: برخی با بی تدبیری نه تنها به دانشگاه بلکه به استان ضربه وارد می کنند و بدون شک این امر پذیرفته شدنی نیست.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت استفاده از توان دانشگاهیان برای حل مشکلات استان عنوان کرد: باید وحدت مسئولان و دانشگاهیان در استان پایدار و تقویت شود و به دانشگاهیان به عنوان یک فرصت نگاه کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری