دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22682
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در مجتمع خوابگاهی حضرت معصومه(س) دانشگاه شهید چمران حضور یافت تا مشکلات تهویه ها را بررسی کند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، دانشجویان خوابگاه حضرت معصومه اهواز به علت مشکل در سیستم تهویه، از روز چهارشنبه اعتراضات فراوانی انجام دادند و این امر با واکنش مسئولان مواجه شده و آنها قول همکاری در خصوص حل مشکلات تهویه خوابگاه را دادند که البته تا به امروز هر چند تهویه های کمی هوای خنک تری ایجاد کرده اند ولی جوابگوی گرمای ۵۰ درجه اهواز نیستند. 

این در حالی است که این روزها دختران دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز مشغول امتحان دادن هستند و این کار مستلزم داشتن شرایط مناسب برای استراحت، خواب و مطالعه است، بروز این مشکل باعث گلایه آن‌ها شده است.
 بر همین اساس محمود صادقی نماینده تهران و عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز از خوابگاه دختران حضرتد معصومه دیدن کرد تا گزارشی را در اختیار کمیسیون آموزش مجلس قرار دهد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان