دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22674
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: ۲۳۰ برنامه و فعالیت برای پر کردن اوقات فراغت ۳۵ هزار دانش آموز شادگانی اجرا می شود. 

به گزارش عصر اهواز، نعمت الله آلبوغبیش پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان از اجرای ۲۳۰ برنامه و فعالیت برای پر کردن اوقات فراغت ۳۵ هزار دانش آموز شادگانی خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها توسط اعضای ستاد اوقات فراغت شهرستان در قالب ۶۵ پایگاه در طول تابستان اجرایی می شود. 

وی با تاکید بر ضرورت و لزوم پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان، این موضوع را بسیار مهم و اساسی دانست و افزود: برنامه های اوقات فراغت شهرستان از ابتدای ماه رمضان آغاز شده و تا پایان فصل تابستان ادامه خواهد داشت.

معاون فرماندار شادگان در ادامه به تنوع برنامه های اوقات فراغت شهرستان اشاره و تصریح کرد: برنامه های اوقات فراغت به صورت ویژه برای خواهران و برادران در سطح شهرها و روستاهای تابع توسط دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار می شود. 

آلبوغبیش از اجرای طرحهای زمزمه قرآنی، خادمان رضوی سبک زندگی اسلامی، ترنم نور،  اعزام مبلغ، آموزش تیراندازی دو هزار و ۴۰۰ نفر، ۵۰ فعالیت فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، آموزش علوم قرآنی،  تقویت دروس و زبانهای خارجی، سرود و نقاشی، انواع ورزش، مسائل روز، اعزام اردوهای درون استانی و برون استانی، امداد و نجات،  مشاوره و روانشناسی، کلاسهای معرفتی، دوره مهدویت و بازیهای بومی و محلی به عنوان بخشی از برنامه های متنوع پر کردن اوقات فراغت شهرستان یاد کرد.

معاون فرماندار شادگان بیان کرد: برگزاری کلاسهای ورزشی والیبال، ژیمناستیک و فوتبال ویژه بانوان شهرستان و کلاسهای تئوری مربی گری کاراته، بدمینتون،  هندبال، تنیس روی میز و شطرنج برای اولین بار در سطح شهرستان شادگان برای پر کردن اوقات فراغت اجرا می شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، این پایگاه های طرح اوقات فراغت توسط ادارات آموزش و پرورش، ناحیه مقاومت بسیج، فرهنگ و ارشاداسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، شهرداران، بخشداران، مرکز آموزش فنی و حرفه ای، حوزه های علمیه، ورزش و جوانان، هلال احمر و میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود.

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان