دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .

تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22671
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شهرستان شادگان بر ضرورت نظارت دقیق بر کیفیت و کمیت برنامه های اوقات فراغت در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید مجید شرفی ظهر امروز در جلسه ستاد اوقات فراغت این شهرستان اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش زمان فراغت افراد باید از امکانات شهرستان شادگان برای غنی‌سازی اوقات فراغت استفاده کرد.

وی با توجه به جذابیت و کیفیت کلاس ها و برنامه های اوقات فراغت بیان کرد: به کیفیت کار بیش از قبل اهمیت داده شود و از رفع تکلیف بپرهیزید تا کارها از خروجی مناسب و رضایتمندی همراه باشد.

امام جمعه شادگان ادامه داد: باید برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر اوقات فراغت دانش آموزان صورت گیرد و سعی در ارتقای سطح کلاس ها متناسب با روحیه نوجوانان و جوانان شود.

وی با اشاره به تاثیر کلاس های آموزشی در اوقات فراغت دانش آموزان بیان کرد: این گونه برنامه و آموزش ها سبب کاهش معضلات اجتماعی از جمله اعتیاد می شد بنابراین باید بیش از گذشته برای اوقات فراغت دانش آموزان برنامه ریزی شود.

حجت الاسلام شرفی درپایان، اوقات فراغت را به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌های جامعه یاد کرد و افزود: همواره تمامی دغدغه مسئولان ایجاد برنامه‌های مناسب در این زمینه است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری