تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22663
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: نماز عید سعید فطر امسال درخیابان امام خمینی (ره) شادگان به امامت امام جمعه شهرستان اقامه می شود. 

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، نعمت اله آلبوغبیش شامگاه یکشنبه درجلسه ستاد برگزاری نماز عید سعید فطر از اقامه نماز عید سعید فطر در خیابان امام خمینی (ره) روبروی مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: نماز عید سعید فطر امسال به امامت حجت الاسلام و المسلمین شرفی امام جمعه شهرستان در خیابان امام خمینی (ره) روبروی مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) اقامه می شود. 

وی با تاکید برحضور به موقع شهروندان برای اقامه نماز عید سعید فطر تصریح کرد: نماز عید سعید فطرامسال راس ساعت هفت صبح روبروی مسجد حضرت امیر(ع) اقامه می شود. 

معاون فرماندار شادگان افزود: نماز عید سعید فطر هر سال علاوه بر اقامه در مرکز شهر به صورت متمرکز، در اکثر روستاها، دهستانها و بخشها و نقاط مختلف شهر شادگان با حضور جمع کثیری از مردم این شهرستان به امامت ائمه جماعات مساجد برگزار و اقامه می شود. 

آلبوغبیش بیان کرد: زمان اقامه نماز عید سعید فطر از اول آفتاب تا ظهر است که دردنیای اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است و نماد وحدت و یکپارچگی به شما می رود.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری