دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .

تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22625
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – بازیکن تیم ملی جوانان صنعت نفت آبادان گفت: برای کسب موفقیت تیم صنعت نفت از تجربه بازی جام جهانی ام استفاده می کنم. 

حسین ساکی در گفت و گو با سرویس مهر، با ایده آل خواندن اردوی تیم در کردان کرج افزود: تمرینات منظم، پرفشار و خوبی را زیر نظر سرمربی و کادر فنی تیم دنبال و در شرایط خوبی به سر می بریم. 

وی اظهار کرد: کادر فنی فعلی تیم صنعت نفت آبادان، شامل قوی‌ترین مجموعه مربیانی هستند که تا به امروز در کنارشان کار کرده‌ام. 

ساکی تصریح کرد: امیدوارم تا پایان اردوی کردان به لحاظ جسمانی به شرایط آرمانی برسیم تا در اردوی ترکیه بتوانیم بر روی مباحث تاکتیکی و بازی‌های تدارکاتی تمرکز کنیم. 

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با ارزشمند خواندن حضورش در تورنمنت بزرگی همچون جام جهانی جوانان که بهترین بازیکنان جوان دنیا در آن حاضر بودند، گفت: بی شک از تجربه حضورم در مسابقات جام جهانی برای کسب موفقیت تیم صنعت نفت آبادان در لیگ هفدهم نهایت استفاده را خواهم کرد. 

ساکی افزود: به کسب رده های بالای جدول لیگ برتر هفدهم با توجه به ترکیب فعلی تیم صنعت نفت آبادان خوشبینم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری