تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22616
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: هفت هزار و ۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی در شهر شادگان اجرا شده است و جاده سلامت تا دو ماه آینده تکمیل می شود.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، نعمت الله آلبوغبیش پیش از ظهر امروز در جلسه مناسب سازی محیط ویژه معلولان و جانبازان از اجرای هفت هزار و ۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی در معابر شهر شادگان خبر داد و اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات جلسات مناسب سازی محیط ویژه معلولان و جانبازان در دو سال گذشته هفت هزار و ۵۰۰ متر مربع پیاده رو سازی و کف پوش گزاری در شهر شادگان اجرا شده است.

معاون فرماندار شادگان با تاکید بر لزوم فعال سازی نظام مهندسی و نظارت بهینه راه و شهرسازی برای رعایت اصول شهرسازی افزود: دستورالعمل مناسب سازی محیط ویژه معلولان و جانبازان باید توسط کلیه ادارات رعایت و اجرایی شود.

وی یادآور شد: دو طرف بلوار آیت الله بهبهانی شهر شادگان به عنوان جاده سلامت با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی حداکثر برای دو ماه آینده تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت ارائه عملکرد دو ساله ترافیک شهرستان توسط شهرداران و الزام سازندگان اماکن عمومی به رعایت دستورالعمل مناسب سازی محیط ویژه معلولان و جانبازان تاکید کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری