دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22601
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: اسکله های مجاز و غیرمجاز دریایی در استان خوزستان با تشکیل یک کارگروه، ساماندهی می شوند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، فرامند هاشمی زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مصوبه دولت، کارگروهی برای ساماندهی سواحل دریا از مرزهای خلیج فارس در استان خوزستان تا مکران و سیستان و بلوچستان ایجاد شده که در این کارگروه مطالعات زیادی از جمله ساماندهی مشاغل و ارتباط مردم با سواحل و بنادر سیاست گذاری خواهد شد.

وی افزود: امروز شاهد برگزاری دومین جلسه از این کارگروه هستیم که در آن هماهنگی درخصوص اسکله های فعال، غیر فعال، اسکله های متروکه و فعال کردن این اسکله ها به منظور اشتغالزایی و دیگر مسائل جنبی از جمله جلوگیری از قاچاق مورد بررسی قرار گرفت.

هاشمی زاده تصریح کرد: کارگروهی از مجموعه اعضا تشکیل می شود که به تناسب وظایف تعیین شده، شناسایی مالکان اسکله های غیرفعال انجام و با توجه به وضعیت این اسکله ها، نسبت به وضعیت ادامه فعالیت یا فعالیت نکردن آنها تصمیم گیری می شود.

معاون عمرانی استانداری خوزستان بیان کرد: بسیاری از اسکله ها از جمله اسکله های آبگیری تاسیسات آب، کاربردی هستند که از اسکله های تجاری جدا شده و به اسکله هایی که فاقد مجوز هستند، مجوز داده می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان