تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22601
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – معاون عمرانی استاندار خوزستان گفت: اسکله های مجاز و غیرمجاز دریایی در استان خوزستان با تشکیل یک کارگروه، ساماندهی می شوند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، فرامند هاشمی زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مصوبه دولت، کارگروهی برای ساماندهی سواحل دریا از مرزهای خلیج فارس در استان خوزستان تا مکران و سیستان و بلوچستان ایجاد شده که در این کارگروه مطالعات زیادی از جمله ساماندهی مشاغل و ارتباط مردم با سواحل و بنادر سیاست گذاری خواهد شد.

وی افزود: امروز شاهد برگزاری دومین جلسه از این کارگروه هستیم که در آن هماهنگی درخصوص اسکله های فعال، غیر فعال، اسکله های متروکه و فعال کردن این اسکله ها به منظور اشتغالزایی و دیگر مسائل جنبی از جمله جلوگیری از قاچاق مورد بررسی قرار گرفت.

هاشمی زاده تصریح کرد: کارگروهی از مجموعه اعضا تشکیل می شود که به تناسب وظایف تعیین شده، شناسایی مالکان اسکله های غیرفعال انجام و با توجه به وضعیت این اسکله ها، نسبت به وضعیت ادامه فعالیت یا فعالیت نکردن آنها تصمیم گیری می شود.

معاون عمرانی استانداری خوزستان بیان کرد: بسیاری از اسکله ها از جمله اسکله های آبگیری تاسیسات آب، کاربردی هستند که از اسکله های تجاری جدا شده و به اسکله هایی که فاقد مجوز هستند، مجوز داده می شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری