دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22599
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرپرست هیئت کشتی آبادان از حضور تیم آبادان به عنوان تنها نماینده خوزستان در مسابقات کشوری کشتی آزاد نوجوانان خبر داد. 

میلاد قلاوند در گفت و گو با سرویس مهر با اشاره به اینکه تیم آزادکاران آبادانی با نام «شهید ثابتی» در این مسابقات شرکت می کنند، گفت: در این رقابت‌ها هر استان برای حضور، یک سهمیه دارد که برای امسال آبادان نماینده استان خوزستان در این رقابت‌ها خواهد بود. 

وی با بیان اینکه مسابقات در ۱۰ وزن مختلف برگزار می شود، افزود: آبادان با تیمی به طور کامل بومی به عنوان تنها نماینده خوزستان در این رقابت‌ها شرکت می کند. 

قلاوند اظهار کرد: این مسابقات در هشت گروه چهار تیمی به ‌صورت رفت و برگشت برگزار می شود و تیم‌های برتر هر گروه به طور متمرکز مرحله نهایی را برگزار می کنند. 

سرپرست هیئت کشتی آبادان تصریح کرد: تیم آبادان با نمایندگان استان‌های اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد و چهارمحال بختیاری هم گروه است. 

به گفته قلاوند، آبادان در هفته نخست تیرماه امسال میزبان هم گروهی های خود است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان