تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22574
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تک رقمی شدن در جدول رده بندی لیگ برتر هفدهم حداقل نتیجه کسب شده مان خواهد بود. 

امید جهانبخش در گفت و گو با بخش مهر با ابراز رضایت کامل از انتخاب تیم صنعت نفت آبادان برای شرکت در لیگ برتر هفدهم افزود: در زمان حاضر شرایط بسیار خوبی را به لحاظ تمرینی و آمادگی جسمانی در اردوی کردان پشت سر می گذاریم. 

وی اظهار کرد: وجود بازیکنان باکیفیت و امکانات خوب از یک سو و انجام تمرینات مناسب توسط کمالوند، شرایط بسیار خوبی را به لحاظ آماده سازی تیمی سبب شده است. 

جهانبخش با اشاره به بهبود شرایط بدنی بازیکنان در اردوی کردان تصریح کرد: پس از اردوی ترکیه از لحاظ بدنی به آمادگی کامل می رسیم. 

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فضای صمیمی حاکم بر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان سبب شده تا احساس بازیکن تازه وارد بودن را نداشته باشم، مثل این است که در تیم پارسال و با دوستان نزدیکم تمرین می کنم. 

جهانبخش از وجود هواداران پر تعداد، پرشور و طرفدار تیم صنعت نفت آبادان به عنوان یکی از دلایل انتخاب این تیم برای حضور در لیگ هفدهم نام برد و افزود: به رغم وجود چندین پیشنهاد از تیمهای بزرگ پایتخت اما در گفت و گو با کمالوند به این نتیجه رسیدم که می توانم در صنعت نفت پیشرفت کنم. 

وی با بیان اینکه از انتخاب تیم صنعت نفت آبادان رضایت کامل قلبی دارم، اظهار کرد: با انجام تمرینات فشرده از سوی کمالوند و اضافه شدن بازیکنان جدید در روزها آینده، تیم آرام آرام شکل کامل تری به خود می گیرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری