دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22571
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای هواداران تیم شهری که دلخوشی شان فوتبال است از جان مایه می گذاریم. 

فرید کریمی بهزادی در گفت و گو با بخش مهر ضمن اشاره به اینکه دنبال کسب بهترین نتیجه برای تیم صنعت نفت در لیگ برتر هفدهم هستیم، افزود: امید می رود تا با کسب نتایج خوب دوست داران صنعت نفت را شادمان و راضی کنیم و پاسخ خوبیهایشان را بدهیم. 

وی اظهار کرد: در زمان حاضر اردوی پرفشار و تمرینات بسیار منظمی را  دنبال می کنیم و همین شرایط ما را هر روز بهتر از قبل می کند. 

بهزادی کریمی تصریح کرد: به طور قطع با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی کمالوند، تمرینات در روزهای آینده پرفشارتر شده و ما نیز به اوج آمادگی می رسیم. 

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در زمان حاضر جو بسیار صمیمی و دوستانه ای در اردوی کردان حاکم است و تیم صنعت نفت با در اختیار داشتن این حجم از بازیکنان حرفه ای و کادر فنی، حرفهای بسیاری برای گفتن دارد. 

کریمی بهزادی افزود: در لیگ هفدهم به دنبال کسب بهترین نتایج برای تیم صنعت نفت هستیم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان