تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22567
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از پیوستن پنج بازیکن جدید به این تیم خبر داد.

داریوش حسن پور در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در حال حاضر خود را مهیای حضور با قدرت در لیگ دسته اول فصل آینده می کند و تمرینات این تیم زیر نظر محمود فکری پیگیری می کند.

وی افزود: به منظور حضور پرقدرت در لیگ دسته اول نیز قصد داریم با جذب برخی بازیکنان، نقاط قوت خود را برطرف کنیم تا بتوانیم حضوری موفق در این رقابت ها داشته باشیم بر همین اساس باب مذاکره با چند بازیکن مدنظر گشوده شده است.

حسن پور ادامه داد: به دنبال مذاکرات صورت گرفته با برخی بازیکنان نیز موفق به جذب رسمی تعدادی از آنها شده ایم. در همین زمینه عباس عسکری، محمد علی نژاد، علی گودرزی، حسین موجی و صادق صادقی بابا احمدی پنج بازیکنی هستند که به صورت رسمی با عقد قراردادی یک ساله به عضویت تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در آمدند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، عباس عسکری مهاجم خوزستانی که فصل پیش در تیم سیاه‌جامگان مشهد نوپ می‌زد از جمله بازیکنانی است که به جمع بازیکنان نفت مسجدسلیمان پیوست تا تیم زادگاهش را در فصل جدید لیگ دسته اول همراهی کند. این مهاجم ۲۷ ساله در لیگ شانزدهم سه بار با پیراهن تیم سیاه‌جامگان موفق به گلزنی شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری