دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22565
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – امام جمعه شادگان با بیان اینکه کشاورزی شادگان نیازمند توجه جدی برای رفع مشکلات است، گفت: مسئولان نسبت به رفع مشکلات کشاورزان شادگان همت کنند.

حجت الاسلام سید مجید شرفی در گفت و گو با بخش مهر اظهارکرد: مسئولان رفع مشکلات کشاورزان و دامداران شادگان را اولویت کاری خود بدانند.

وی با تاکید بر اینکه کشاورزان قشر زحمت کشی هستند، افزود: مسئولان در رفع مسائل و مشکلات کشاورزان دغدغه دارند اما باید رفع این مشکلات را در اولویت امور خود قرار دهند.

امام جمعه شادگان ادامه داد: یکی از پایه ها و ارکان اقتصاد مقاومتی، بخش کشاورزی است که باید در این مسیر با برداشتن گام های درست، استقلال اقتصادی کشور را محقق و در تلاش توسعه بخش کشاورزی تلاش کنیم.

وی با اشاره به اینکه کشاورزی از ارکان اقتصاد مقاومتی است، گفت: رفع مشکلات کشاورزی، توسعه اقتصادی در کشور را به دنبال دارد.

حجت الاسلام شرفی با اشاره به اینکه بخش زیادی از موفقیت های این بخش طی این سال ها، مرهون تلاش و زحمت قشر کشاورز بوده است، تصریح کرد: خام فروشی، فعال نبودن صنایع تبدیلی، خشکسالی و کمبود منابع آبی نیز از معضلات امروزی این بخش است.

امام جمعه شادگان از مسئولان در بانک، بیمه و جهاد کشاورزی خواست، مسائل مربوط به مشکلات کشاورزان شهرستان شادگان از جمله بیمه و ارائه تسهیلات مناسب بانکی را پیگیری و نسبت به برطرف شدن مشکلات این قشر زحمت کش تلاش کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان