دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .

تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22536
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – عصر امروز سه بازیکن فصل قبل تیم فوتبال فولاد خوزستان با حضور در باشگاه، قرارداد خود را برای فصل آینده تمدید کردند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، ایوب والی کاپیتان فولاد با حضور در دفتر مدیرعامل این باشگاه، برای ادامه همکاری با تیم بزرگسالان این باشگاه به توافق دست یافت. دفاع خوزستانی چند فصل اخیر تیم بزرگسالان فولاد با تصمیم سید سیروس پورموسوی، سرمربی فولادمردان در این تیم ماندگار شد. 

همچنین عبدالله کرمی دیگر مدافع باتحربه فولاد با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، برای ادامه همکاری با تیم بزرگسالان این باشگاه به توافق دست یافت.

پیش از ظهر امروز جلسه ای بین مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و عبدالله کرمی برگزار شد که در پایان طرفین برای ادامه همکاری در لیگ برتر هفدهم فوتبال کشور به توافقات لازم دست یافتند.

سینا مریدی نیز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، برای ادامه همکاری با تیم بزرگسالان این باشگاه به مدت سه سال به توافق دست یافت. هافبک خوزستانی و جوان تیم بزرگسالان فولاد با تصمیم سید سیروس پورموسوی، سرمربی فولادمردان در این تیم ماندگار شد. 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری