تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22501
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز- امام جمعه موقت اهواز گفت: اختلاف های سیاسی و جناحی که سم مهلک شده، اگر نتیجه آن خدمت کمتر به مردم باشد آن وقت گناه نابخشودنی است.

به گزارش عصر اهواز، آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده شامگاه گذشته در شواری اداری استان خوزستان اظهار کرد: راهیابی تیم ملی فوتبال به جام جهانی خوشحالی عمومی را برای مردم ایجاد کرد و آنچه در معارف وجود دارد حاکمیت حزن در زندگی شخصی افراد است. 

وی همچنین بیان کرد: منشا تصمیم گیری برای ما نباید هواهای نفسانی باشد و منشا اراده و تصمیم در حقیقت آن چیزی باشد که خداوند متعال می پذیرد، اگر این چنین شد تمام برکات هم به دنبالش می آید و آنچه در خوزستان بارها و حتی در هشت سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم.

حسن زاده با اشاره به اینکه در دوره جدید ریاست جمهوری روحانی فصل جدیدی در خدمتگذاری به مردم باید ایجاد شود، بیان کرد: رقابت بسیار جدید و شدید بود و دو طرف تمام آنچه که توانستند را به میدان آوردند و صدا و سیما، بخشی از فضای اطلاع رسانی است و فضای مجازی بخش بسیار مهمی است و در این انتخابات خود را نشان داد. دولت و رئیس جمهور قبل از انتخابات وقتی بحران قطع برق داشتیم بعد از تاکیدات رهبری دولت وارد شد و این انتخابات عزم مسئولان کشوری و استانی را برای خدمات بیشتر جزم کرد.

امام جمعه موقت اهواز با اشاره به اینکه در روستاها با اعتبار بسیار کم خدمات ارزشمندی به آنها ارائه می شود، گفت: در بحث گردشگری خوزستان از جمله تاریخی، مذهبی و دفاع مقدس، خوزستان ظرفیت بسیار بالایی دارد و آنچه لازم است اعتباراتی است که در نظر گرفته می شود همه باید تلاش کنند که این اعتبارات جذب شوند.

حسن زاده عنوان کرد: همدلی و صمیمیت باید بیشتر باشد و در تمام شاخص ها باید پیشرفت و جهش ها را داشته باشیم. با وجود مدیران لایق و شایسته و همدلی موجود به راحتی و همراه با تلاش بتوانیم استان خوزستان را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی تصریح کرد: اراده در روسای جمهور همیشه وجود داشته و در مدیریت های میانی نیز اراده به وجود آمده است. اختلاف های سیاسی و جناحی که سم مهلک شده، اگر نتیجه آن خدمت کمتر به مردم باشد آن وقت گناه نابخشودنی است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان