دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22496
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان گفت: از مدیران اجرایی استان می خواهم که در صرف اعتبارات نهاید دقت و وسواس داشته باشند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، غلامرضا شریعتی شامگاه گذشته در شورای اداری استان خوزستان اظهار کرد: در زمینه آموزش و پرورش، حتما اهتمام همه دستگاه ها و شرکت های دولتی به این امر است که شرکت های مختلف در زمینه های مختلف مساعدت لازم را داشتند و تکلیف آنها در این زمینه به تدریج در حال انجام است.

وی با تاکید بر اینکه همه باید برای کمک به آموزش و پرورش کمک کنند، بیان کرد: کنکور و پیش دبستانی مباحث ضروری هستند که عمدتا تعهدات تعیینی در این زمینه انجام نشده و جا دارد از همه عوامل دست اندرکاران آموزش و پرورش که فوق برنامه هایی را برگزار کردند، قدردانی کنم چون برنامه بسیار گسترده برای بحث کنکور و پیش دبستانی انجام دادند. از نمایندگان مجلس نیز به ویژه در بحث بودجه تشکر می کنم چون رشد خوزستان در مقایسه با سایر استان ها بی نظیر بود و این جز با همکاری سایر نماینده ها محقق نمی شد. 

شریعتی همچنین گفت: از مدیران اجرایی استان می خواهم که در صرف اعتبارات نهاید دقت و وسواس داشته باشند و این امور را با احتیاط انجام دهند تا اثرگذاری کامل برای مردم داشته باشد.

استاندار خوزستان ادامه داد: به هر حال مسئولان باید در این زمینه به صورت جدی نظارت داشته باشد و در این شرایط جذب و تامین اعتبارات سختی هایی را نیز داریم.

شریعتی خطاب به مدیران تاکید کزد: همه مدیران استان باید در همه برنامه های کمیته امداد امام خمینی فعالیت جدی داشته و به صورت فعالانه ای همکاری و گزارش عملکرد خود را ارسال کنند.

وی بیان کرد: از همه مردم خوزستان برای عنایت و اهتمام در امر انتخابات تشکر می کنم و از استقبال گسترده و لبیک به رهبری نیز نهایت تقدیر و تشکر را دارم چون آنها کاملا جدی و ویژه مشارکت داشتند.

شریعتی با بیان اینکه مردم رای خود را که رای به نظام است با نهایت دقت و سلامت به انجام رساندند، ادامه داد: برخی ها از بعضی تریبون ها صحبت می کنند که بوی وحدت ندارد اما همه آنها را به انسجام و وحدت برای عمرانی و آبادانی توصیه و دعوت می کنم. سخن گفتن به نحوی که مردم را دلگیر کنند اصلا در شان هیچ کس نیست و همه ما در راستای منویات رهبری و سیاست های دولت تلاش می کنیم تا بلکه کشور راه ترقی را طی کند و در عین حال نیز خوزستان عقب ماندگی های خود را جبران کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان