دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22462
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان، دلایل لغو جلسه شورای آموزش و پرورش امروز این استان که قرار بود در استانداری برگزار شود، را اعلام کرد.

غلامرضا شریعتی در گفت و گو با سرویس مهر در خصوص لغو جلسه امروز شواری آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش امروز برای بررسی موضوع کنکور باید برگزار می شد که تمامی مدیران عضو برای شرکت در شورا حضور داشتند.

وی افزود: برخی شرکت های اقتصادی که حتی عضو شورا نبودند بنا بود برای کلاس های تقویتی کنکور، کمک مالی داشته باشند ولی آنها برای حضور در این جلسه معاونان خود را اعزام کرده بودند که من به آنها اعلام کردم باید مدیران شما در جلسه حضور پیدا کنند.

شریعتی بیان کرد: با مدیران هم تماس گرفتم که حتی خواستند خیلی فوری بیایند ولی به آنها گفتم چون به زمان جلسات بعدی می خورد این جلسه را به هفته آینده موکول می کنیم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: هزینه ای بین ۱۲ تا ۱۳ میلیارد تومان برای افراد نیازمند در حوزه گذراندن دوره پیش دبستانی و کنکور درنظر گرفتیم که باید توسط شرکت های اقتصادی تامین می شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان