تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22457
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر- رئیس بیمارستان ولیعصر(عج)خرمشهر گفت: انفجار گاز در یک واحد مسکونی در خرمشهر که به مصدومیت ۶ نفر انجامیده بود، به مرگ یک زن ختم شد.

حسن سواریان در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: در پی انفجار کپسول گاز در شامگاه سه شنبه در یک منزل مسکونی واقع در منطقه دربند غربی، ۶ نفر از اهالی خانواده ساکن منزل آسیب دیدند که برای مداوا به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر منتقل شدند.

وی، درصد سوختگی تمام مصدمان را ۸۰ درصد  اعلام کرد و افزود: پس از انتقال مصدومان به بیمارستان، کد بحران بلافاصله اعلام شد اما به دلیل شدت جراحات و همچنین درصد بالای سوختگی، پس از اقدامات فوری که توسط کادر پزشکی انجام شد، مصدومان به بیمارستان تخصصی سوانح و سوختگی آیت الله طالقانی اهواز منتقل شدند. 

سواریان ادامه داد: در طول مسیر یک نفر از مصدومان دچار ایست قلبی شد که با انجام کارهای احیا (سی.پی.آر )به زندگی برگشت و در نهایت تمام مصدمان زنده به بیمارستان طالقانی اهواز تحویل داده می شوند.
 
وی در ادامه از مرگ یک زن خبر داد و گفت: طبق پیگیری های انجام شده، مادر ۲۸ ساله فوت شده و بقیه در آی سی یو  بیمارستان طالقانی بستری  هستند اما حال مساعدی ندارند.
 
به گزارش عصر اهواز، انفجار گاز در یک واحد مسکونی در منطقه دربند غربی خرمشهر که ساعت ۱۹:۱۲ اتفاق افتاد که ۶ نفره از اعضا یک خانواده به شدت مجروح شده و به بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر منتقل شدند.

بنا به اعلام آتش نشانی خرمشهر استفاده غیر اصولی و غیر ایمنی از گاز مایع برای رفع گرفتگی فاضلاب منزل باعث انفجار و  ریزش سقف خانه شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری