تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22430
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: بر اساس مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان، کلاس های آموزشی پیشگیری از سرقت برگزار می شود.

نعمت الله آلبوغبیش در گفت و گو با بخش مهر از برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از سرقت خبر داد و افزود: این کلاس ها برای دهیاران، اعضای شورا های اسلامی روستایی، اصناف و پرسنل حراست ادارات خدمات رسان با محوریت و مدیریت فرماندهی انتظامی شادگان برگزار می شود. 

وی با اشاره به آمار مقایسه ای پنج سال گذشته و سه ماهه اول سال جاری نسبت به سال ۹۵ انواع سرقت افزود: آمار ارائه شده به طور مکرر رشد مثبت و منفی داشته و بیانگر تاثیر به سزای پیشگیری در وقوع سرقت است که باید مد نظر قرار گیرد. 

معاون فرماندار شادگان با تشکر از نیروهای انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اظهار کرد: اکثر سرقتها کشف و سارقان برای اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی شده اند.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت اجرای  به موقع مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت توسط اعضا، رعایت مفاد و اجرای دستور العمل طرحهای پیشگیری از سرقت ارائه شده، نصب دوربین های مدار بسته توسط کلیه ادارات و اصناف مهم، روشنایی معابر، ارائه عملکرد اعضا،  راه اندازی پارکینگ ویژه موتور سیکلت در خیابانهای اصلی، آموزش همگانی هشدارهای پلیسی، فرهنگ سازی توسط مسئولان ادارات، دانشگاه ها و خطبا و ارسال پیامک هشدارهای حفاظتی و اصول پیشگیری تاکید کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری