دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22430
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: بر اساس مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان، کلاس های آموزشی پیشگیری از سرقت برگزار می شود.

نعمت الله آلبوغبیش در گفت و گو با بخش مهر از برگزاری کلاسهای آموزشی پیشگیری از سرقت خبر داد و افزود: این کلاس ها برای دهیاران، اعضای شورا های اسلامی روستایی، اصناف و پرسنل حراست ادارات خدمات رسان با محوریت و مدیریت فرماندهی انتظامی شادگان برگزار می شود. 

وی با اشاره به آمار مقایسه ای پنج سال گذشته و سه ماهه اول سال جاری نسبت به سال ۹۵ انواع سرقت افزود: آمار ارائه شده به طور مکرر رشد مثبت و منفی داشته و بیانگر تاثیر به سزای پیشگیری در وقوع سرقت است که باید مد نظر قرار گیرد. 

معاون فرماندار شادگان با تشکر از نیروهای انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اظهار کرد: اکثر سرقتها کشف و سارقان برای اعمال قانون به مراجع قضایی معرفی شده اند.

آلبوغبیش در ادامه بر ضرورت اجرای  به موقع مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت توسط اعضا، رعایت مفاد و اجرای دستور العمل طرحهای پیشگیری از سرقت ارائه شده، نصب دوربین های مدار بسته توسط کلیه ادارات و اصناف مهم، روشنایی معابر، ارائه عملکرد اعضا،  راه اندازی پارکینگ ویژه موتور سیکلت در خیابانهای اصلی، آموزش همگانی هشدارهای پلیسی، فرهنگ سازی توسط مسئولان ادارات، دانشگاه ها و خطبا و ارسال پیامک هشدارهای حفاظتی و اصول پیشگیری تاکید کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان