تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22402
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: عملیات اجرایی احداث دو هزار و ۵۰۰ متر جوی و جدول در ۹ روستای شهرستان آغاز شد. 

به گزارش عصر اهواز، نعمت الله آلبوغبیش پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون عالی حفاری شهرستان از آغاز عملیات اجرایی احداث دو هزار و ۵۰۰ متر جوی و جدول خبرداد و اظهار کرد: اجرای این عملیات در ۹ روستای شادگان آغاز شده است. 

وی با تاکید برضرورت و اهمیت طرح کلیه پروژه های حفاری در جلسات کمیسیون عالی حفاری شهرستان گفت: عملیات احداث جوی و جدول توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان در روستاهای بیت داود، ابوصخیر، خروسی شمالی، امام سه، بوزی، عبودی، مالکی، جهانگیری و ام الحجار اجرایی می شود. 

وی یاد آور شد: عملیات تعریض ۲۵ دهانه پل در جاده مسیر جفال نیز آغاز شده و به محض جابه جایی خط لوله گاز ازکنار پلهای مورد نظر، عملیات تعریض انجام خواهد شد.
 
آلبوغبیش یادآور شد: نصب و کارگزاری ۷۰۰ علمک گاز در شهرهای شادگان و خنافره به زودی آغاز می شود و حدود یک هزار و ۴۰۰ خانوار جدید در آینده نزدیک از نعمت گاز شهری بهره مند خواهند شد.

معاون فرماندار شادگان، اخذ مجوز حفاری ازکمیسیون عالی حفاری شهرستان را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد و افزود: مشاهده هرگونه حفاری بدون اخذ مجوز به عنوان تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان احتمالی، برخورد قانونی خواهد شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان