دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22402
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: عملیات اجرایی احداث دو هزار و ۵۰۰ متر جوی و جدول در ۹ روستای شهرستان آغاز شد. 

به گزارش عصر اهواز، نعمت الله آلبوغبیش پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون عالی حفاری شهرستان از آغاز عملیات اجرایی احداث دو هزار و ۵۰۰ متر جوی و جدول خبرداد و اظهار کرد: اجرای این عملیات در ۹ روستای شادگان آغاز شده است. 

وی با تاکید برضرورت و اهمیت طرح کلیه پروژه های حفاری در جلسات کمیسیون عالی حفاری شهرستان گفت: عملیات احداث جوی و جدول توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان در روستاهای بیت داود، ابوصخیر، خروسی شمالی، امام سه، بوزی، عبودی، مالکی، جهانگیری و ام الحجار اجرایی می شود. 

وی یاد آور شد: عملیات تعریض ۲۵ دهانه پل در جاده مسیر جفال نیز آغاز شده و به محض جابه جایی خط لوله گاز ازکنار پلهای مورد نظر، عملیات تعریض انجام خواهد شد.
 
آلبوغبیش یادآور شد: نصب و کارگزاری ۷۰۰ علمک گاز در شهرهای شادگان و خنافره به زودی آغاز می شود و حدود یک هزار و ۴۰۰ خانوار جدید در آینده نزدیک از نعمت گاز شهری بهره مند خواهند شد.

معاون فرماندار شادگان، اخذ مجوز حفاری ازکمیسیون عالی حفاری شهرستان را ضرورتی انکارناپذیر عنوان کرد و افزود: مشاهده هرگونه حفاری بدون اخذ مجوز به عنوان تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان احتمالی، برخورد قانونی خواهد شد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان