تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22382
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – شهردار شادگان گفت: عملیات روکش آسفالت معابر اصلی این شهر با هدف بهبود وضعیت تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان در حال انجام است.

حسن مزبانی پور در گفت و گو با بخش مهر اظهارکرد: آسفالت معابر و خیابانهای سطح شهر شادگان یکی از مهمترین اولویت کاری این شهرداری در سال جاری خواهد بود.

وی افزود: درخواست شهروندان برای بهسازی آسفالت معابر شهری به جا است و شهرداری این مهم را در برنامه‌های خود قرار داده است.

شهردار شادگان ادامه داد: رفع معضل آسفالت شهری نیازمند اولویت‌بندی بر اساس حجم تردد و درخواست شهروندان است و معابری که با ترافیک تردد مواجه است، در اولویت قرار می‌گیرد.

وی متذکر شد: شهرداری شادگان با وجود محدودیت‌های مالی در تلاش است بر اساس برنامه زمان‌بندی پروژه‌های مختلف را اجرا کرده و به بهره‌برداری برساند.

 مزبانی پور یاد آور شد: در حال حاضر روکش آسفالت، لکه گیری و بهسازی معابر را از برنامه های شهرداری این شهر در حوزه عمرانی است.

وی در پایان با قدردانی از تلاش های همه عوامل و پرسنل و کارگران شهرداری عنوان کرد: در سال جاری نیز مجموعه این شهرداری با تمام همت و تلاش خود برای عمران و آبادانی شهر تلاش خواهند کرد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان