دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22381
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی آبادان از معدوم سازی بیش از سه تن ترشی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در این شهرستان خبر داد.

سید جابر پورشعیب در گفت و گو با بخش  مهر گفت: خردادماه امسال بیش از سه تن ترشی تاریخ مصرف گذشته و فاسد که بدون مجوز بهداشتی تولید و در شرایط بسیار نامطلوب نگهداری می شد، توسط بازرسان و کارشناسان معاونت غذا و دارو و با همکاری اداره حقوقی دانشکده علوم پزشکی آبادان کشف و معدوم شد. 

وی از شهروندان آبادانی خواست تا در زمان خرید مواد غذایی، ضمن توجه به نشان سازمان غذا و دارو و شماره پروانه بهداشتی ساخت بر روی بسته محصول، به تاریخ تولید و انقضا آن نیز توجه کنند.

پورشعیب همچنین شهروندان را از مصرف فرآورده های تاریخ مصرف گذشته و عرضه شده در مراکز غیر بهداشتی منع کرد. 

مدیر دارو و محصولات دانشکده علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی موضوع را به جهت پیگیری و برخورد قانونی از طریق شماره تماس ۰۶۱۵۳۳۲۹۰۱۷ تا ۱۸ به واحد رسیدگی به شکایات معاونت غذا و دارو آبادان اطلاع دهند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان