تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22372
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان گفت: در حال حاضر ۹۴ نفر عضو نظام پزشکی شادگان هستند.

دکتر مهران غنوی در گفت و گو با سرویس مهر بیان اینکه سازمان نظام پزشکی بزرگترین و قدیمی ترین سازمان غیر دولتی پس از کانون وکلا به شمار می رود، اظهارکرد: تعیین تعرفه خدمات تشخیصی درمانی در بخش خصوصی، صدور پروانه مطب شاغلان بخش خصوصی، رسیدگی انتظامی به تخلفات حرفه‌ای شاغلان حرفه پزشکی از طریق هیئت های انتظامی، ثبت نام و صدور گواهی عضویت، تعیین ضوابط و نظارت بر تبلیغات پزشکی، ارائه خدمات رفاهی به اعضای سازمان مانند واحد وام، توزیع آرم طرح ترافیک و ارائه خدمات بیمه‌ای مختلف از جمله وظایف سازمان نظام پزشکی است.

وی افزود: این افراد در گروه های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و سایر بخش ها در دو بخش خصوصی و عمومی به مردم شهرستان شادگان خدمات ارائه می دهند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شادگان تصریح کرد: سازمان نظام پزشکی با توجه به وظایفی که دارد، یکی از سازمان های مهم غیر دولتی در کشور به شمار می آید.

دکتر غنوی در پایان عنوان کرد: پزشکان حاذق و توانمند ما شبانه‌روز در خدمت مردم هستند و در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها مطب پزشکان و سایر بخش‌ها این پزشکان هستند که با قوت و قدرت در عرصه خدمت‌رسانی حضور دارند و همواره این قشر زحمتکش تلاش جدی را انجام می دهند تا پیش‌رو نظام اسلامی باشند.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان