دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22366
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۱

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – استاندار خوزستان، صعود افتخارآمیز و مقتدرانه تیم‌ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی را تبریک گفت.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی در پی صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در پیامی عنوان کرد: بدون شک بازی‌های زیبا و به یاد ماندنی تیم‌ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در راه جام‌جهانی روسیه در ذهن همه ایرانیان باقی خواهد ماند. ورزش ایران بار دیگر توانست در عرصه جهانی با همدلی و تلاش، برگ زرینی در تاریخ ورزش کشور ورق بزند و شادی و شادمانی برای همه هموطنان  به ارمغان بیاورد.

شریعتی در این پیام عنوان کرده است: تیم ملی فوتبال ایران با اقتدار و صلابت همیشگی خود با پشتوانه و تشویق مردم عزیز لحظات خوبی برای ملت ایران به‌جا گذاشت و ایران و ایرانی همیشه ثابت کرده که می‌تواند در آزمون‌های مختلف ورزشی صاحب جایگاه و مقام برتر باشد.

در این پیام بیان شده است: اینجانب صعود تیم‌ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جام‌جهانی روسیه را به همه مردم ایران خصوصاً مردم ورزش دوست و قهرمان پرور استان خوزستان تبریک عرض می‌کنم و آرزو دارم که این موفقیت‌ها در سایر عرصه‌های ورزشی ادامه داشته باشد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان