دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22345
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: با تصمیم اتحاذ شده از سوی شورای مدیریت بحران استان خوزستان، ساعت کاری دستگاه های دولتی در گرمای بیش از ۵۰ درجه کاهش می یابد.

کیامرث حاجی زاده در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: در روز اخیر و طبق اعلام هواشناسی استان خوزستان، دمای هوای چند شهر استان خوزستان قرار بود به ۵۰ درجه برسد به همین دلیل در جلسه شورای مدیریت بحران استان خوزستان تصمیماتی اتحاذ شد.

وی افزود: خروجی این شورا، مصوبه ای بود که به معاون منابع انسانی استانداری خوزستان ابلاغ شد و بر اساس آن در روزهایی که دمای هوا به ۵۰ درجه می رسد، فعالیت های دستگاه های دولتی و اجرایی استان خوزستان تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

حاجی زاده عنوان کرد: این مصوبه در سال های قبل هم به نوعی اجرا می شد ولی امسال ساز و کار مشخصی پیدا کرده است که بتوانید به صورت هدفمند این موضوع را اجرا کنیم.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان