دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22343
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست خوزستان، موفق به دستگیری دو متخلف شکار غیرمجاز پرنده و یک متخلف صید غیرمجاز ماهی شدند.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حسن آقا شیرمحمدی اظهار کرد: در زمان برداشت محصول گندم، کشاورزان در اقدامی اشتباه کاه و کلش زمین‌های کشاورزی را بعد از برداشت محصول گندم به آتش می‌کشند که این کار، زیستگاه بیشتر پرندگان را از بین برده و شکارچیان از این فرصت استفاده کرده و پرنده‌ها را شکار می‌کنند.

وی افزود: در این ایام نیروهای یگان اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان، مناطق اطراف اهواز و به خصوص زمین‌های کشاورزی را پایش کرده و با توقف یک خودرو، دو شکارچی غیرمجاز که چهار پرنده حمایت‌شده را شکار کرده بودند، دستگیر کردند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان ادامه داد: همچنین در ماموریتی دیگر در منطقه هورالعظیم، با کمین چند ساعته موفق به دستگیری یک صیاد غیرمجاز ماهی شدیم که از متخلف، ۴۰ قطعه ماهی کشف و ضبط شد.

وی گفت: متخلفان بعد از تکمیل پرونده برای پیگیری مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان