دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22341
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز ـ رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز گفت: نمایشگاه صنایع دستی اهواز از ۲۲ خرداد در این شهر افتتاح و تا ۳۱ خرداد نیز ادامه دارد.

غلامرضا جلیلی در گفت و گو با سرویس مهر اظهار کرد: نمایشگاه صنایع دستی به مناسبت هفته صنایع دستی با شعار صنایع دستی، اشتغالزایی، هویت زایی و سودآوری برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۲۲ خرداد تا ۳۱ خرداد در خانه صنایع دستی اهواز روبروی هتل پارس این شهر برگزار می شود.

جلیلی در ارتباط با زمان بازدید نمایشگاه بیان کرد: زمان بازدید برای عموم مردم هر روز از ساعت۱۰ صبح تا ۲۱ شب است.

رئیس اداره میراث فرهنگی اهواز خبر داد: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه محصولات صنایع دستی در عین حال رشته های چرم، میناکاری، حصیربافی، سفال، زیورآلات، معرق کاری و رشته های جانبی دیگر به صورت ورک شاپ ارائه می شود.

جلیلی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با همکاری صنتعگران خانه صنایع دستی اهواز برگزار می شود، ادامه داد: بیشتر هدف از برگزاری نمایشگاه فوق این است که بازار کاری برای صنایع دستی و کار دستی صنعتگران این حوزه فراهم و محصولات دستی آنها را را به فروش برسانیم.

وی با تاکید بر تلاش های بسیار برای دائمی کردن این نمایشگاه اضافه کرد: بازدید برای عموم آزاد است و علاقمندان در عین حال می توانند در کنار حضور در نمایشگاه از موزه صنایع دستی اداره اهواز نیز بازدید کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان