دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22325
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


اهواز – آتش سوزی در جنگل های کوه های مشرف به منطقه تشان بهبهان که از روز گذشته آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، شهر تشان از توابع شهرستان بهبهان در استان خوزستان(جنوب غربی ایران) واقع شده است. این شهر در فاصله ۳۰ کیلومتری بهبهان قراردارد و در قسمت هایی با شهرستان بهمئی(لیکک) هم مرز است؛ بنابراین به نوعی در بین دو استان خوزستان و کهگیلویه واقع شده است.

این شهر دارای جاذبه های تفریحی و سیاحتی از قبیل چشمه سارها، کوه ها، زیارتگاه ها و حتی جاذبه های تاریخی است. چشمه هایی همچون مشهد تشان که علاوه بر تامین آب کشاورزی، منبع آب شرب بخشی از تشان محسوب می شود. آب این چشمه ها چنان آینه ای زلال و چشم نواز  مسیری طولانی را از سرچشمه اصلی تا تل کهنه سپری می کند. از جمله کوه هایی که در حال حاضر هم تعداد زیادی از طرفداران طبیعت را به سوی خود سوق می دهد،می توان به قله تل رش ،قله حاتم و قله دختر اشاره کرد.

از روز گذشته جنگل های واقع در کوه های مشرف به تشان که از پوشش گیاهی خوبی برخوردار است دچار آتش سوزی شده و تاکنون نیز ادامه دارد. متاسفانه امکانات نامناسبت برای اطفای حریق در جنگل های استان باعث شده که آتش سوزی های هر چند کوچک، خسارت های جبران ناپذیری به جای بگذارند.

با وجود تلاش های صورت گرفته از سوی مردم و برخی ادارات دولتی ولی به علت نبود امکانات، آتش در حال گسترش است به همین دلیل نیاز است که امکانات لازم برای اطفای آتش سوزی به خصوص در مناطق صعب العبوری مثل منطقه تشان تامین شود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان