دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22300
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شادگان از عضویت ۲۸۲ نفر در این کانون خبر داد.

صغری آلبوغبیش در گفت ‌وگو با سرویس مهر اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از ۲۸۲ نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شادگان هستند.

وی افزود: این کانون دارای کتابخانه تخصصی کودکان و نوجوانان است که در این اماکن ۱۲ هزار جلد کتاب با موضوعات کتابخوانی و رمان، شعر، کاردستی، تاریخی، علمی، هنری و مذهبی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شادگان، قصه‌گویی، شعرخوانی، بازی و سرگرمی، نشریه دیواری، نمایش خلاق، نمایش فیلم، نمایش عروسکی، کاردستی، بحث کتاب، بحث آزاد، معرفی سرزمین، معرفی شخصیت، معرفی کتاب، مسابقات، تحقیق و پژوهش، جشنواره و سوگواره و … را از جمله فعالیت‌های این کانون عنوان کرد.

وی، نقاشی، طراحی، سفالگری، خطاطی و تصویرسازی را از دیگر فعالیت‌های هنری این کانون فرهنگی عنوان کرد.

آلبوغبیش، همچنین طرح ادبی و نوشتن اخلاق از جمله فعالیت‌های ادبی و آموزش و قرائت تجوید قرآن مجید، آموزش احکام و احادیث از فعالیت‌های اسلامی، همچنین آزمایشگاه علمی را از مهمترین فعالیت‌های این کانون هنری و فرهنگی در شهرستان خطاب کرد.

وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان چهار ساله می‌توانند عضو این کانون شوند، گفت: این افراد می‌توانند در تمام فعالیت‌های شش‌گانه فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، اسلامی و ترویج و توسعه کتابخوانی شرکت کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان