تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22300
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


شادگان – مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شادگان از عضویت ۲۸۲ نفر در این کانون خبر داد.

صغری آلبوغبیش در گفت ‌وگو با سرویس مهر اظهار کرد: هم‌اکنون بیش از ۲۸۲ نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شادگان هستند.

وی افزود: این کانون دارای کتابخانه تخصصی کودکان و نوجوانان است که در این اماکن ۱۲ هزار جلد کتاب با موضوعات کتابخوانی و رمان، شعر، کاردستی، تاریخی، علمی، هنری و مذهبی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان شادگان، قصه‌گویی، شعرخوانی، بازی و سرگرمی، نشریه دیواری، نمایش خلاق، نمایش فیلم، نمایش عروسکی، کاردستی، بحث کتاب، بحث آزاد، معرفی سرزمین، معرفی شخصیت، معرفی کتاب، مسابقات، تحقیق و پژوهش، جشنواره و سوگواره و … را از جمله فعالیت‌های این کانون عنوان کرد.

وی، نقاشی، طراحی، سفالگری، خطاطی و تصویرسازی را از دیگر فعالیت‌های هنری این کانون فرهنگی عنوان کرد.

آلبوغبیش، همچنین طرح ادبی و نوشتن اخلاق از جمله فعالیت‌های ادبی و آموزش و قرائت تجوید قرآن مجید، آموزش احکام و احادیث از فعالیت‌های اسلامی، همچنین آزمایشگاه علمی را از مهمترین فعالیت‌های این کانون هنری و فرهنگی در شهرستان خطاب کرد.

وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان چهار ساله می‌توانند عضو این کانون شوند، گفت: این افراد می‌توانند در تمام فعالیت‌های شش‌گانه فرهنگی، هنری، ادبی، علمی، اسلامی و ترویج و توسعه کتابخوانی شرکت کنند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری