شورای شهر در اهواز نیما حاجی پور

شورای شهر در اهواز

قطعاً نهادهای مدنی زمانی می توانند به کسب شاخص ها و حداکثر توانمندی دست یابند که در سایه هماهنگی و فعالیت کارشناسی از عملکردی شفاف و در معرض نقد و ارزشیابی برخوردار باشند.
روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات احمد عامری . کارشناس روابط عمومی

روابط عمومی ها از لحاظ حقوقی چه جایگاهی دارند؟ بررسی ضرورت تاسیس سازمان نظام روابط عمومی و ارتباطات

عصر اهواز - با توجه به گسترش رسانه ها و شکل گیری رسانه های نو و همچنین گسترش وظایف روابط عمومی ها، کمتر مدیری را خواهیم یافت که از اهمیت نقش روابط عمومی در سازمان آگاه نباشد؛ تاثیرگذاری روابط عمومی در رشد و توسعه سازمان امری مهم است.
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 223
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳

یکی از اهداف مهم پارلمان شهری اهمیت به مسایل ریز و درشتی است که در کارگروه های تخصصی پیگیری می شوند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عبدالرحمن نیک سرشت

عصراهواز – یکی از اولویت‌های پارلمان شهری، رسیدگی عاجل و ضربتی به مسایل و مشکلات معیشتی، خدماتی، رفاهی همه ی شهروندان و تلاش نیل بر بستر سازی مناسب در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان است که این امر بایست بصورت جدی از سوی نمایندگان پارلمان شهری پیگیری شود.

از جمله این مشکلات، عبارتند از: بهداشت و درمان، که همواره از مهم‌ترین نیازهای مبرم یک جامعه ی شهری است و نشاید، که  مساله ای  به این مهمی، از دستور کار پارلمان شهری خارج شود، به هر حال نمایندگان پارلمان شهری می توانند  با طرح لایحه‌های قوی که قابلیت عملیاتی بسیاری دارند، نسبت به حل مشکلات حوزه ی سلامت و نیز، ارتقای سطح بهداشت و درمان در تمام حوزه های شهری با تشکیل قطب درمانی اقدام نمایند.

علی ایحال، مطالبات همه ی شهروندان، اعم از فرهنگیان، پزشکان، تجار، پیشه وران، نظامیان، کارمندان و کارگران، ازجمله مبادی و برنامه‌هایی هستند که باید توسط پارلمان شهری پیگیری شوند و در همین راستا، تشکیل کارگروه‌هایی همچون، گردشگری، جوانان، عمران، اشتغال، فضای سبز، خدمات، محیط‌ زیست،  مسائل اقلیمی، آموزش و پژوهش، توسعه مراکز دانش‌بنیان، امور فرهنگی و هنری، کسب وکار، صنعت و معدن، سلامت و بهداشت، ورزش و تربیت‌بدنی، امور  ویژه بانوان و خانواده ، ضرورت می یابد.

یکی از اهداف مهم پارلمان شهری  اهمیت به  مسایل ریز و درشتی است که در کارگروه های تخصصی پیگیری می شوند ، آری ، همان  اهداف برجسته ای که محصول کار مشارکتی در یک تشکیلات شهری ، در جهت خلق فضای جدیدی است مبتنی بر  تعامل متقابل و معنی داری که بین اعضاء آن تشکیلات وجود دارد ، بدین معنی که همکاری بین اعضای کارگره های تخصصی در کل ، منجر به فرایند برنامه ریزی های دقیق در کار اجرایی می گردد ، تا اهداف پیش بینی شده را تحقق بخشد ، لذا تشکیلات پارلمان شهری برای پاسخگویی به مشکلات معیشتی ، رفاهی و خدماتی باید همواره برنامه ی منسجم و مشارکت پذیری را طراحی و تدوین نماید  تا از این طریق ، بتواند با استفاده ی حداکثری از نیروی انسانی کار ماهر  ، در جایگاه مناسب  ، در جهت کارآمدی مدیریت شهری  بهره مند گردد .

والسلام


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: هـورنیوز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان
حمید زنگنه - نماینده مردم اهواز