تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22294
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از تمدید قراردادش با این تیم گفت: پیگیری هواداران در فضاهای مجازی و حتی در کوچه و خیابان برای ماندنم در تیم نفت برایم دلگرم‌کننده بود.

محمد زبیر نیک نفس در گفت و گو با سرویس مهر با بیان اینکه برای ماندن در تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به دلم رجوع کردم، افزود: تماس مستقیم کمالوند انگیزه ماندنم در صنعت نفت را دوچندان کرد.
وی اظهار کرد: امیدوارم تا با حضور بازیکنان جدید و شخص کمالوند امسال به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنیم و دیگر دغدغه سقوط و حضور در رده‌های پایین جدول را نداشته باشیم.
نیک نفس با اشاره به اینکه من در هر تیمی که باشم، سعی می کنم بهترین عملکردم را ارائه کنم، تصریح کرد: اگر این تیم صنعت نفتی باشد که سالهاست در آن حضور دارم به طور قطع سعی ام را دو چندان می کنم.
به گزارش عصر اهواز، محمد زبیر نیک نفس  عصر امروز پس از توافق با مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان، قراردادش را با این تیم تمدید کرد.
هافبک تیم فوتبال صنعت نفت که با پیشنهادات خوب داخلی و خارجی روبرو بود، ترجیح داد که همچنان در نفت آبادان باقی بماند، این بازیکن ۲۴ ساله سابقه حضور در تیم ملی امید ایران را دارد و در لیگ برتر هفدهم در کمربند میانی زردهای آبادانی به میدان می رود.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان