دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22291
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیر گروه سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان از تشدید پایش مراکز تهیه و فروش مواد غذایی در ماه رمضان در ماه رمضان خبر داد.

جعفر ربیحاوی در گفت و گو با بخش مهر گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، ۲۷ گروه یک تا سه نفره کلر کنترل و پایش بهداشتی مراکز تهیه، توزیع و فروش موادغذایی و اماکن عمومی منطقه جنوب غرب خوزستان در ماه رمضان را به انجام می رسانند.
وی افزود: از ابتدای ماه رمضان با حضور بیش از ۶۰ نفر تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه، توزیع و فروش موادغذایی و اماکن عمومی با اولویت مراکز حساس آغاز شد.
ربیحاوی اظهار کرد: در راستای اجرای این طرح تاکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ واحد صنفی مورد پایش قرار گرفته است.
وی با اشاره به صدور ۲۸۹ اخطار بهداشتی تصریح کرد: ۱۳ واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی معرفی و دو واحد دیگر نیز پلمپ شد.
ربیحاوی، استفاده از دستگاه‌های پرتابل کنترل و پایش موادغذایی در تمامی اکیپ‌های نظارتی را یاد آور شد و گفت: تاکنون ۱۱۸ مورد نمونه‌برداری‌ توسط دستگاه‌های مذکور انجام شده است.
مدیر گروه سلامت کار و محیط دانشکده علوم پزشکی آبادان، این نمونه برداریها را شامل کنترل کیفی روغنهای مصرفی، مصرف جوش شیرین در نان، میزان نمک، دمای موادغذایی و همچنین میزان آلودگی سطوح از جمله وسایل و ابزار کار و دستهای کارگران نام برد.
ربیحاوی افزود: کارشناسان این دانشکده به طور ۲۴ ساعته شکایات و گزارشات تخلفات بهداشتی اصناف که از طریق سامانه ۱۹۰ به سهولت در اختیار بازرسان قرار می گیرد، را پیگیرب می کنند.
به گفته وی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان بیش از هفت هزار و ۱۳۸ واحد صنفی تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار دارند.
وی اظهار کرد: در طرح تشدید بازرسی ماه مبارک رمضان تمام صنوف و اماکن عمومی با اولویت مراکز حساس از قبیل آش و حلیم‌فروشی ها، قنادی ها و زولبیا و بامیه‌پزی ها، مساجد، اماکن متبرکه و حسینیه‌ها بعنوان گروه هدف تعیین شده اند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان