دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22260
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۵

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


خرمشهر – با حضور جمعی از مسئولان کشوری، شهرستانی و سرمایه گذار چینی، عملیات ساخت نخستین کارخانه تولید رینگ آلومینیومی کشور در خرمشهر آغاز شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، رئیس هیئت مدیره شرکت رینگ سازی هانوس چین ظهر امروز در این آئین گفت: دولت چین بر اساس قوانین دولتی مجوز سرمایه گذاری در بخش رینگ سازی شرکت سایپای ایران در خرمشهر را صادر کرده است.
یانگ جیادونگ با اشاره به اینکه در زمان حاضر شرکت هانوس چین بخشی از رینگ شرکت های مطرح خودروسازی در اروپا را تامین می کند، افزود: پس از بررسی بازار ایران و کشورهای منطقه اقدام به سرمایه گذاری در این زمینه کردیم.
وی اظهار کرد: در تلاشیم تا در کوتاهترین زمان ممکن فن آوری تولید رینگ آلومینیومی را به خرمشهر منتقل و خط تولید آن را در مدت زمان یک سال راه اندازی کنیم که با راه اندازی آن برای یک هزار و ۲۰۰ نفر به طور مستقیم زمینه کار ایجاد می شود.
جیادونگ از ساخت سایر قطعات خودرو به عنوان دیگر اقدامات پیش بینی شده این شرکت برای انجام در سایت صنعتی شماره یک خرمشهر نام برد.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان