تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22254
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۶

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – در میان حزن و اندوه مردم آبادان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان، پیکر «سید رضا ثابتی» از شهدای حادثه تروریستی ۱۲ رمضان تهران در آبادان تشییع شد.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، حاضران در آئین تشییع این شهید با حضور در مصلی ثامن الائمه آبادان برای استقبال از پیکر این شهید به جزء خوانی قرآن پرداختند.
گروهی از آبادانی ها در بدو ورود پیکر مطهر شهید ثابتی به صحن مصلی به نواختن سنج و دمام پرداختند، مردم روزه دار آبادانی با نثار گل و سر دادن شعار «مرگ بر تروریست» ضمن اعلام خشم و انزجار خود از فعالیتهای ضد انسانی گروه منفور داعش بر ادامه راه شهدا و مبارزه با تروریسم تاکید کردند.
نوحه خوانی و سینه زنی از دیگر برنامه های تشییع پیکر پاک شهید ثابتی در آبادان بود.
پیکر شهید ثابتی پس از طی مسافتی بر دوش مردم برای خاکسپاری در قطعه شهدا (جنب شهدای منا) آبادان با آمبولانس روانه آرامستان رضا (ع) شد.
شب گذشته نیز آئین وداع با شهید در محل مسجد ابوالفضل منطقه فیه برگزار شد.
به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، شهید«سید رضا ثابتی» کارمند اداره بندر آبادان و از بازیکنان سابق تیمهای صنعت نفت و جم بود که در حادثه تروریستی روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه جاری برابر با ۱۲ رمضان در محل مجلس به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی که برای پیگیری امور کاری اش و دیدار با نمایندگان آبادان راهی مجلس شده بود که در حمله مهاجمان کوردل داعشی از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت، وی در هنگام شهادتش ۴۰ سال سن داشت و از وی دو فرزند دختر بر جای مانده است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان