دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22253
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه مردم آبادان تفریحی به جز تماشای فوتبال ندارند، گفت: بایستی برای شادی مردم آبادان بکوشیم.

به گزارش عصر اهواز به نقل از مهر، فراز کمالوند عصر امروز در ابتدای آغاز تمرینات تیم صنعت نفت آبادان در کردان خطاب به بازیکنان این تیم افزود: تلاش کنیم تا جمله «خواستن، توانستن است» را در عمل نشان دهیم.
وی اظهار کرد: استقلال خوزستان از دسته پایین تر به لیگ برتر آمد و توانست قهرمانی در این لیگ را تجربه کند.
کمالوند با بیان اینکه با دسترسی به اهداف با کوشش و جدیت امکان پذیر است، اضافه کرد: در سن ٣٠سالگی توانستم دو تیم را به لیگ برتر برسانم اما این موضوع مربوط به ابتدای راه من بود.
وی ضمن تاکید بر تلاش برای رسیدن به حداکثرها، تصریح کرد: صنعت نفت تیمی است که در ٧۵ درصد مسابقاتش از امتیاز حضور هوادار برخوردار است.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با  بیان اینکه لیگ جدی و سختی را در پیش ر و داریم، از بازیکنانش خواست تا بزرگ و حرفه ای فکر کنند و توجهشان به نیمه بالایی جدول باشد.
کمالوند گفت: در تیم شهری حضور داریم که در جام جهانی آرژانتین بازیکنان تاثیرگذاری را به میدان فرستاد و این موضوع وظیفه ما را بیش از پیش سنگین می کند.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان