دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22248
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۴

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان


آبادان – مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان از پیش رو داشتن فصل خوبی برای بازیکنان و هواداران خبر داد.

به گزارش عصر اهواز، علی عیسی زاده عصر امروز پیش از آغاز تمرینات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خطاب به بازیکنان این تیم گفت: بسیار امیدواریم که امسال فصل خوبی را کنار یکدیگر داشته باشیم.
وی افزود: سالها به دنبال جذب فراز کمالوند برای تصدی سرمربیگری تیم صنعت نفت بودیم تا اینکه امسال موفق به انجام این کار شدیم.
عیسی زاده با قدردانی از تمامی کسانی که تیم نفت را در فصل پیش رو همراهی می کنند، اظهار کرد: مطمئنیم با حضور کمالوند و فضای جدید ایجاد شده در تیم، لیگ هفدهم را با موفقیت پشت سر می گذاریم.
عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت نیز در ادامه گفت: این آغاز را به فال نیک می گیریم و امیدواریم که این تحول جدید به نقطه عطف تیم صنعت نفت بینجامد.
حسن نصر اصفهانی افزود: صنعت نفت این روزها خود واقعی اش را یافته و به نمایندگی از هیئت مدیره موسسه می گویم که با تمام قدرت کنار بازیکنان و فراز کمالوند هستیم.
وی اظهار کرد: امید می رود تا یک فصل رویایی را در پیش رو داشته باشیم و به طور قطع برای نشاندن لبخند بر روی لبان آبادانی ها تلاش می کنیم.
نصر اصفهانی تصریح کرد: صنعت نفت امسال با توجه به شرایط جدید اش ثابت می کند که دغدغه ای برای باقی ماندن در لیگ برتر وجود ندارد.
وی خطاب به بازیکنان نفت گفت: از امروز کمربندها را محکم ببندید زیرا خلبانی همچون کمالوند در کنار شما است.


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبـرگزاری مـهر
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان