تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22207
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از افزایش 57 درصدی تولید انواع خودرو در این شرکت خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، مهدی جمالی ظهر امروز در آئین آغاز احداث کارخانه تولید رینگ آلومینیومی اظهار کرد: خوشبختانه پس از برجام مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی در گروه سایپا رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

وی ادامه داد: برای افزایش ظرفیت خودرو، توجه به بخش قطعه‌سازی و استفاده از تولیدکنندگان داخلی با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: در این راستا بهره‌گیری از دانش روز دنیا و با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی در ساخت رینگ آلومینیومی خودرو به عنوان یک هدف اساسی در افزایش تولید، جزو سیاست‌های شرکت سایپا به شمار می‌رود.

جمالی یادآور شد: پیشتر از این از فاصله کارخانه تولید خودرو تا خرمشهر به عنوان دلیلی برای عدم صدور مجوز افزایش ظرفیت تولید نام برده می‌شد که با پیگیری‌های مجدانه مسؤولان محلی و اعتقاد دولت به دینی که ملت به خرمشهر دارد، سایپا وادار به سرمایه‌گذاری مشترک با طرف خارجی برای افزایش تولید رینگ در این شهر شد.

وی با بیان اینکه سالانه ۳ میلیون رینگ در شرکت رینگ سایپای خرمشهر تولید می‌شود، افزود: چنانچه برای تولید هر رینگ به طور میانگین 10 دلار در نظر بگیریم در مجموع 30 میلیون دلار در این شرکت درآمد حاصل می شود و از آن می‌توان در زمینه ایجاد اشتغال و کمک به حمل و نقل شهر و منطقه کمک کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان اضافه کرد: برجام حجم سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع خودروسازی را افزایش داده و تولید خودرو در گروه سایپا 57 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/۷۲۰۲۹/


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری