دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22207
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از افزایش 57 درصدی تولید انواع خودرو در این شرکت خبر داد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، مهدی جمالی ظهر امروز در آئین آغاز احداث کارخانه تولید رینگ آلومینیومی اظهار کرد: خوشبختانه پس از برجام مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی در گروه سایپا رشد قابل ملاحظه‌ای داشته است.

وی ادامه داد: برای افزایش ظرفیت خودرو، توجه به بخش قطعه‌سازی و استفاده از تولیدکنندگان داخلی با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا در دستور کار این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: در این راستا بهره‌گیری از دانش روز دنیا و با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی در ساخت رینگ آلومینیومی خودرو به عنوان یک هدف اساسی در افزایش تولید، جزو سیاست‌های شرکت سایپا به شمار می‌رود.

جمالی یادآور شد: پیشتر از این از فاصله کارخانه تولید خودرو تا خرمشهر به عنوان دلیلی برای عدم صدور مجوز افزایش ظرفیت تولید نام برده می‌شد که با پیگیری‌های مجدانه مسؤولان محلی و اعتقاد دولت به دینی که ملت به خرمشهر دارد، سایپا وادار به سرمایه‌گذاری مشترک با طرف خارجی برای افزایش تولید رینگ در این شهر شد.

وی با بیان اینکه سالانه 3 میلیون رینگ در شرکت رینگ سایپای خرمشهر تولید می‌شود، افزود: چنانچه برای تولید هر رینگ به طور میانگین 10 دلار در نظر بگیریم در مجموع 30 میلیون دلار در این شرکت درآمد حاصل می شود و از آن می‌توان در زمینه ایجاد اشتغال و کمک به حمل و نقل شهر و منطقه کمک کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پایان اضافه کرد: برجام حجم سرمایه‌گذاری خارجی در صنایع خودروسازی را افزایش داده و تولید خودرو در گروه سایپا 57 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/72029/


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان