دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22197
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، محمد صفری، ظهر امروز، در جلسه شورای فنی خوزستان با بیان اینکه درصد زیادی از هزینه احداث ساختمان مصالح مصرفی است اظهار کرد: بحث ساختمان و عیوب موجود در آن بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: استان خوزستان به دلیل شرایط خاص اقلیمی عمر ساختمان‌های آن پایین است، و مردم هزینه‌های زیادی را برای این منظور پرداخت می‌کنند.

معاون فنی و عمرانی شهردار اهواز تاکید کرد: شورای فنی می‌تواند در این خصوص بررسی و مطالعات مورد نیاز را انجام داده و مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان را مشخص کند.

صفری افزود: بررسی‌های دقیق شورای فنی به طور حتم می‌تواند مشخص کند، برای کدام بخش ساختمان تولید مصالح کافی نیست و باید تامین شود.

وی تاکید کرد: اکنون بیشتر مصالح ساختمانی مورد نیاز خوزستان از خارج استان تهیه می‌شود، که این مقوله با توجه به ظرفیت بسیاری بالای پروژه‌های ساختمانی در استان به نفع استان نیست.

صفری گفت: فعال شدن واحد تولیدی مولد مصالح ساختمانی در استان سبب فعال شدن این صنعت، صادرات آن به خارج استان و رونق بخش خواهد شد.

وی متذکر شد: تولید مصالح ساختمانی مورد نیاز در استان این مزیت را خواهد داشت که می‌توان در تولید مسائل بومی و اقلیمی استان را در نظر گرفت.

معاون فنی عمرانی شهردار اهواز در پایان پیشنهاد کرد: با مشارکت سازمان نظام مهندسی شهرداری و سازمان برنامه و بودجه استان، زیر نظر شورای فنی پایلوتی را در کشور ایجاد کرد که به دنبال آن ساختمان گارانتی و یا به عبارتی بیمه تکمیل شود.

انتهای پیام/72032/د40


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان