تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22197
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، محمد صفری، ظهر امروز، در جلسه شورای فنی خوزستان با بیان اینکه درصد زیادی از هزینه احداث ساختمان مصالح مصرفی است اظهار کرد: بحث ساختمان و عیوب موجود در آن بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: استان خوزستان به دلیل شرایط خاص اقلیمی عمر ساختمان‌های آن پایین است، و مردم هزینه‌های زیادی را برای این منظور پرداخت می‌کنند.

معاون فنی و عمرانی شهردار اهواز تاکید کرد: شورای فنی می‌تواند در این خصوص بررسی و مطالعات مورد نیاز را انجام داده و مصالح مورد نیاز صنعت ساختمان را مشخص کند.

صفری افزود: بررسی‌های دقیق شورای فنی به طور حتم می‌تواند مشخص کند، برای کدام بخش ساختمان تولید مصالح کافی نیست و باید تامین شود.

وی تاکید کرد: اکنون بیشتر مصالح ساختمانی مورد نیاز خوزستان از خارج استان تهیه می‌شود، که این مقوله با توجه به ظرفیت بسیاری بالای پروژه‌های ساختمانی در استان به نفع استان نیست.

صفری گفت: فعال شدن واحد تولیدی مولد مصالح ساختمانی در استان سبب فعال شدن این صنعت، صادرات آن به خارج استان و رونق بخش خواهد شد.

وی متذکر شد: تولید مصالح ساختمانی مورد نیاز در استان این مزیت را خواهد داشت که می‌توان در تولید مسائل بومی و اقلیمی استان را در نظر گرفت.

معاون فنی عمرانی شهردار اهواز در پایان پیشنهاد کرد: با مشارکت سازمان نظام مهندسی شهرداری و سازمان برنامه و بودجه استان، زیر نظر شورای فنی پایلوتی را در کشور ایجاد کرد که به دنبال آن ساختمان گارانتی و یا به عبارتی بیمه تکمیل شود.

انتهای پیام/۷۲۰۳۲/د۴۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری