تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22181
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

کارکنان معترض شرکت فولاد خوزستان با در دست داشتن پلاکارد و بنرهای مبنی بر تاخیر در پرداخت حقوق و بعضاً با نشستن روی زمین درمسیر رفت و آمد ماشین ها در کنار استانداری تجمع کردند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، اعتراضات کارکنان شرکت ملی فولاد خوزستان  صبح امروز برای چندمین بار در کنار درب استانداری همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، یکی از کارکنان معترض این شرکت در این رابطه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز، گفت: بعد از پیگیری استاندار خوزستان و برخی مدیران شرکت تنها دو حقوق به کارکنان پرداخت داشت.

وی افزود: این در حالی است که مقرر بود، ۴ حقوق پرداخت شود و مابقی حقوق و مزایا به فروردین ماه محول شد، اما هیچ کدام از کارمندان از فروردین ماه تا کنون هیچ حقوقی را دریافت نکردند.

این کارگر معترض با بیان اینکه هر ماه با یک قول جدید در خصوص پرداخت حقوق از جانب مسؤولان مواجه می‌شویم بیان کرد: مشکل شرکت گروه ملی فولاد خوزستان تنها عدم پرداخت حقوق نیست، بلکه کارکنان مشکلات زیادی در شرکت دارند.

محمدوند یادآور شد: تولید شرکت فولاد بسیار پایین آمده است، و این عامل سبب مشکلات بعدی از جمله عدم پرداخت به موقع حقوق کارکنان شده است.

وی معتقد است: حقوق کارکنان به افراد بالا پرداخت می‌شود در حالی که کارکنان فولاد حتی در ماه رمضان نتوانستند یک حقوق از حقوق‌های معوق خود را دریافت کنند.

 به گزارش خبرگزاری فارس، کارکنان معترض با در دست داشتن پلاکارد و بنرهای بزرگ  مبنی بر تاخیر در پرداخت حقوق و بعضاً با نشستن روی زمین درمسیر رفت و آمد خودروها در کنار استانداری تجمع کردند.

انتهای پیام/۷۲۰۳۲/د۲۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان