دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22179
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی نظم نوین جهانی کدخدا ساخته را به چالش کشانده است، گفت: حادثه تروریستی اخیر ملت ایران را بیدارتر و مسؤولان را در حفظ امنیت آماده‌تر و خون شهدا مبارزه ملت و انقلاب اسلامی را بیمه خواهد کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حجت الاسلام محسن شفیعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به حادثه تروریستی روزهای گذشته در تهران، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی از قبل از تاسیس و روز تولد با انواع دشمنی‌های دشمنان مواجه بود. 

 
وی ادامه داد: علت این که نظام جمهوری اسلامی با انواع دشمنی‌ها مواجه بود این است که ما نظم نوین جهانی کدخدا ساخته را به چالش کشاندیم و دشمن برای مواجهه و مصاف با انقلاب اسلامی تمام قد آمده است. 
 
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: ما منظومه‌ای از بدی‌ها، جسارت‌ها و خیانت‌های دشمن را در چهار دهه انقلاب را در پیش‌رو داشتیم. 
 
شفیعی عنوان کرد: تحریم‌های اقتصادی و نظامی، هجمه‌های فرهنگی، ترورها و انفجارها و همچنین هشت سال جنگ تحمیلی از جمله تجربه‌هایی است که ملت ایران موفق از عرصه آنها بیرون آمده است. 
 
وی متذکر شد: عملیات تروریستی اخیر هیچ نقطه افتخار و امتیازی برای دشمنان نظام اسلامی نیست، آنها معادلات ملت ایران را نشناختند و نمی‌دانند که این کارها ملت ما را محکم‌تر، بیدارتر و البته مسوولان ما را در حفظ امنیت مصمم، هوشیارتر و آماده‌تر خواهد کرد. 
 
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: برای شهدای حادثه تروریستی علو درجات را از خداوند خواستاریم و اطمینان داریم همانطور که تجربه کردیم، خون شهدا انقلاب و نظام اسلامی و همچنین مبارزه ملت اسلامی را بیمه خواهد کرد و این راه با سربلندی و سرافرازی استمرار خواهد داشت. 
 
انتهای پیام/72033/د20


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان