تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22179
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی نظم نوین جهانی کدخدا ساخته را به چالش کشانده است، گفت: حادثه تروریستی اخیر ملت ایران را بیدارتر و مسؤولان را در حفظ امنیت آماده‌تر و خون شهدا مبارزه ملت و انقلاب اسلامی را بیمه خواهد کرد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حجت الاسلام محسن شفیعی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اهواز، با اشاره به حادثه تروریستی روزهای گذشته در تهران، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی از قبل از تاسیس و روز تولد با انواع دشمنی‌های دشمنان مواجه بود. 

 
وی ادامه داد: علت این که نظام جمهوری اسلامی با انواع دشمنی‌ها مواجه بود این است که ما نظم نوین جهانی کدخدا ساخته را به چالش کشاندیم و دشمن برای مواجهه و مصاف با انقلاب اسلامی تمام قد آمده است. 
 
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: ما منظومه‌ای از بدی‌ها، جسارت‌ها و خیانت‌های دشمن را در چهار دهه انقلاب را در پیش‌رو داشتیم. 
 
شفیعی عنوان کرد: تحریم‌های اقتصادی و نظامی، هجمه‌های فرهنگی، ترورها و انفجارها و همچنین هشت سال جنگ تحمیلی از جمله تجربه‌هایی است که ملت ایران موفق از عرصه آنها بیرون آمده است. 
 
وی متذکر شد: عملیات تروریستی اخیر هیچ نقطه افتخار و امتیازی برای دشمنان نظام اسلامی نیست، آنها معادلات ملت ایران را نشناختند و نمی‌دانند که این کارها ملت ما را محکم‌تر، بیدارتر و البته مسوولان ما را در حفظ امنیت مصمم، هوشیارتر و آماده‌تر خواهد کرد. 
 
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان گفت: برای شهدای حادثه تروریستی علو درجات را از خداوند خواستاریم و اطمینان داریم همانطور که تجربه کردیم، خون شهدا انقلاب و نظام اسلامی و همچنین مبارزه ملت اسلامی را بیمه خواهد کرد و این راه با سربلندی و سرافرازی استمرار خواهد داشت. 
 
انتهای پیام/۷۲۰۳۳/د۲۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان