دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22165
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

۷ شاعر خوزستانی شامگاه شنبه و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در مراسم دیدار شاعران با رهبر معظم انقلاب حضور پیدا کردند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، شامگاه شنبه و به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) مراسم دیدار شاعران با حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای پس از اقامه نماز به امامت رهبر معظم انقلاب و صرف افطار برگزار شد. 
 
این دیدار صمیمی و ادبی هر ساله در نیمه ماه مبارک رمضان و به مناسبت میلاد کریم اهل‌بیت(ع) با حضور شاعران پیشکسوت و جوان از سراسر کشور صورت می‌گیرد. 
 
امسال بر خلاف سال‌های گذشته حضور شاعران خوزستانی بسیار برجسته و پرشور بود که در این مجلس مرتضی حیدری آل‌کثیر، وحید کیانی، حامد صافی، سید محمد مهدی شفیعی، سید علیرضا شفیعی، زهرا شعبانی و بهمن ساکی حضور پیدا کردند. 
 
در سال‌های گذشته دو تا سه شاعر خوزستانی در این جلسه حضور پیدا می‌کردند و بعضا به یک شرکت کننده خوزستانی نیز می‌انجامید، اما امسال ۷ شاعر از خوزستان توفیق حضور در مجلس رهبری را داشتند که این نشان دهنده پیشرفت و بالندگی شعر استان خوزستان است.

انتهای پیام/72033/د10


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان