دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22157
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۲

اهالی روستاهای منطقه چعب خواستار ایمن‌سازی و تعریض محور حادثه‌خیز چعب در بخش مرکزی شهرستان شوش شدند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، محور چعب به خشان یکی از راه‌های ارتباطی حادثه‌خیزی است که به علت عرض کم و تردد زیاد سالانه حوادث منجر به مرگ زیادی را به خود می‌بیند.

تعریض و ایمن‌سازی این محور در حالی از مدت‌ها پیش با پیگیری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که برای ساماندهی شدن با موانع بخشی و غیر‌بخشی زیادی مواجه است.

 این در حالی است که در نشست اردیبهشت‌ماه عمرانی شوش که با حضور استاندار خوزستان، نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسؤولان محلی و استانی در محل فرمانداری برگزار شد مقرر شد تا برای تعریض جاده ارتباطی روستاهای محور چعب موضوع تامین اعتبار مورد نیاز در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در سال جاری مطرح و پیگیری شود.

حال باید منتظر ماند و دید که عملیات اجرایی این پروژه چه زمانی رنگ واقعیت به خود می‌گیرد تا بدین ترتیب ضمن برطرف کردن یکی از دغدغه‌های اهالی این منطقه شاهد کاهش حوادث جاده‌ای منجر به مرگ نیز باشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، محور حادثه خیز چعب به‌دلیل عرض کم و ایمنی پایین حوادث جاده‌ای زیادی را در سالهای اخیر به دنبال داشته است؛ بیش از 12 روستا در این محور وجود دارند که شغل اغلب ساکنان این روستاها کشاورزی و دامپروری است.

وجود قدمگاه امام حسن مجتبی (ع) و تردد زائران اهمیت تعریض و ساماندهی این محور را دو چندان کرده است؛ با تعامل امور آب شمال خوزستان، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و اختصاص اعتبار مورد نیاز عملیات تعریض و ساماندهی این محور انجام می‌شود.

انتهای پیام/72031/الف30


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان