دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22155
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳

در حالی که قرار بود مرحله تخریب پل روگذر چهارراه شوش تا دو هفته پس از کلنگ‌زنی پروژه تقاطع غیرهم‌سطح ورودی این شهر جهانی زده شود اما پس از گذشت هفته‌ها هنوز اقدامی صورت نگرفته است.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از شوش، سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) بود که استاندار خوزستان کلنگ آغاز پروژه تقاطع غیرهمسطح شوش را بر زمین زد؛ غلامرضا شریعتی در آیین این کلنگ‌زنی که با حضور نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسؤولان استانی و محلی برگزار شد از آغاز تخریب جسم خاکی روگذر در دو هفته بعد از کلنگ‌زنی خبر داد.

این خبر در حالی توسط استاندار حال شهروندان شوش را بهتر کرد که عملیات اجرایی این پروژه با چند مانع مهم همراه بود؛ از جمله این موانع می‌توان موافقت کتبی سازمان میراث فرهنگی کشور برای احداث این پروژه اشاره کرد که تا روز کلنگ‌زنی هنوز اعلام نشده بود.

مشکل بعدی هدایت ترافیک در محل اجرای پروژه احداث تقاطع غیرهم‌سطح چهارراه شوش بود که باید از طریق شورای ترافیک شهرستان به دبیرخانه شورای هماهنگی ترافیک حمل و نقل منعکس و تمهیدات لازم دیده می‌شد.

اعتبارات این پروژه نیز در سه محور شهرداری شوش، راه و شهرسازی استان و استانداری می‌چرخید اما تجربه پروژه‌های شاخص شهرستان همچون تعریض و بازسازی پل شهید ناجیان نشان داده است که تخصیص این اعتبارات به شکل منظم در حاشیه امنیت نیست و این خود یک مانع دیگری است که از نظر کارشناسان نیاز به نظارت و برنامه‌ریزی مستمر دارد.

انتهای پیام/72031 /الف20


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان