دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22149
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳

امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عبدالرضا احسانی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار داشت: در حوادث شب گذشته متأسفانه یک نفر به قتل رسید و منازل برخی از طرفین درگیر نیز به آتش کشیده و باعث وارد شدن استرس روحی به مردم شد.

وی ادامه داد: اگر فضای مجازی به این قضیه دامن نمی‌زد همه مردم درگیر این مشکل نمی‌شدند و شهر حالت عادی خود را سپری می‌کرد.

فرماندار رامهرمز تصریح کرد: در این راستا شورای تأمین استان و شهرستان بلافاصله تشکیل شد و کاملاً اتفاق‌نظر دارند که با متخلفان و مسببین حادثه برخورد جدی صورت بگیرد.

وی افزود: تمام اقدامات امنیتی در این رابطه صورت گرفته و دستگیری‌ها قاطع خواهد بود و فعالیت‌های لازم طی 48 ساعت آینده از طریق استانداری و مسؤولان شورای تأمین استان در سطح شهر و مناطق روستایی که درگیر این قضیه به عمل خواهد آمد.

احسانی نیا در پایان گفت: با توجه به اقدامات امنیتی که در حال انجام است هرگونه تجمع در این رابطه غیرقانونی است و از مردم می‌خواهیم که فرصت سوءاستفاده به مخلان نظم و آرامش مردم را به دیگران ندهند.

همچنین یک مقام مسؤول در شورای تأمین شهرستان با توجه به تماس تلفنی بروجردی از کمیسیون امنیت ملی کشور با شورای تأمین شهرستان گفت: شورای امنیت ملی کشور نیز به‌طور جدی پیگیر این قضیه است و به‌زودی به بحران خاتمه خواهیم داد و با متخلفان به‌شدت و قاطعانه برخورد خواهیم کرد و دیگر بحث صلح و سازش در کار نخواهد بود.

انتهای پیام/۷۲۰۱۲/الف۳۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار ایران و جهان