تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22145
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳

فرماندار رامهرمز گفت: با اقدامات امنیتی صورت گرفته با عوامل حادثه شب گذشته این شهر برخورد قاطع و جدی صورت خواهد گرفت.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

عبدالرضا احسانی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار داشت: در حوادث شب گذشته متأسفانه یک نفر به قتل رسید و منازل برخی از طرفین درگیر نیز به آتش کشیده و باعث وارد شدن استرس روحی به مردم شد.

وی ادامه داد: اگر فضای مجازی به این قضیه دامن نمی‌زد همه مردم درگیر این مشکل نمی‌شدند و شهر حالت عادی خود را سپری می‌کرد.

فرماندار رامهرمز تصریح کرد: در این راستا شوری تأمین استان و شهرستان بلافاصله تشکیل شد و کاملاً اتفاق‌نظر دارند که با متخلفان و مسببین حادثه برخورد جدی صورت بگیرد.

وی افزود: تمام اقدامات امنیتی در این رابطه صورت گرفته و دستگیری‌ها قاطع خواهد بود و فعالیت‌های لازم طی 48 ساعت آینده از طریق استانداری و مسؤولان شورای تأمین استان در سطح شهر و مناطق روستایی که درگیر این قضیه به عمل خواهد آمد.

احسانی نیا در پایان گفت: با توجه به اقدامات امنیتی که در حال انجام است هرگونه تجمع در این رابطه غیرقانونی است و از مردم می‌خواهیم که فرصت سوءاستفاده به مخلان نظم و آرامش مردم را به دیگران ندهند.

همچنین یک مقام مسؤول در شورای تأمین شهرستان با توجه به تماس تلفنی بروجردی از کمیسیون امنیت ملی کشور با شورای تأمین شهرستان گفت: شورای امنیت ملی کشور نیز به‌طور جدی پیگیر این قضیه هستند و به‌زودی به بحران خاتمه خواهیم داد و با متخلفان به‌شدت و قاطعانه برخورد خواهیم کرد و دیگر بحث صلح و سازش در کار نخواهد بود.

انتهای پیام/۷۲۰۱۲/الف۳۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری