تالار عروسی لیانا اهواز
خرید آنلاین بلیط چارتری و سیستمی رزرو بلیط هواپیما با بهترین نرخ تهران اهواز

کد خبر: 22143
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۴

با ادامه درگیری‌های طایفه‌ای در پتک جلالی یک شهروند رامهرمزی مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

به گزارش خبرگزاری فارس از رامهرمز، یک شهروند در این شهرستان دقایقی پیش به ضرب گلوله کشته شد. قتل این شهروند در ادامه درگیری طایفه‌ای «پتک جلالی» رخ داده است.

این درگیری طی یک‌سال و نیم گذشته ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشته و امنیت را در بخشی از مناطق رامهرمز و باغملک به کم‌ترین سطح ممکن کاهش داده است.

به گفته یک مقام مسئول در رامهرمز، امشب دو منزل در این شهرستان از دو طایفه درگیر به آتش کشیده شد و یک کشته و یک زخمی به جای مانده است.

بنا بر این گزارش، فرد مقتول در محل کارش مشغول به کار بود که مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

&#۶۵۲۵۹;&#۶۵۲۵۶;&#۶۴۴۰۵;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۴۹; &#۶۵۲۳۱;&#۶۵۱۹۸;&#۶۵۲۶۱;&#۶۵۱۶۷; &#۶۵۱۸۳;&#۶۵۲۶۲;ا&#۶۵۲۵۵;&#۶۵۲۶۶; &#۶۵۱۶۹;&#۶۵۲۵۸; &#۶۵۲۵۵;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۴۹; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۱۸۸;&#۶۵۲۵۲;&#۶۵۱۹۴; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۱۸۸;&#۶۵۲۵۲;&#۶۵۱۹۴;&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۲۰۳;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۶۷;&#۶۵۲۶۶; &#۶۵۲۳۵;&#۶۵۱۹۸;&#۶۵۱۹۹;&#۶۵۲۵۵;&#۶۵۱۹۴; &#۶۵۲۶۱;&#۶۵۲۴۷;&#۶۵۲۶۶; &#۶۵۲۰۷;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۳۱;&#۶۵۲۴۶; &#۶۵۱۹۳;&#۶۵۱۹۷; &#۶۵۱۷۵;&#۶۵۲۲۸;&#۶۵۲۵۲;&#۶۵۲۶۸;&#۶۵۱۹۸;&#۶۴۴۰۴;&#۶۵۱۶۶;ه &#۶۵۲۰۷;&#۶۵۱۹۲;&#۶۵۲۱۲;&#۶۵۲۶۶; &#۶۵۱۹۳;&#۶۵۱۹۷; &#۶۵۱۸۷;&#۶۵۲۶۸;&#۶۵۲۵۴; کار در تعمیرگاه &#۶۵۱۷۵;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۲۰۳;&#۶۵۲۲۰; &#۶۵۱۹۳;&#۶۵۲۶۱; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۱۷۵;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۱۹۷; &#۶۵۲۰۳;&#۶۵۲۶۲;ا&#۶۵۱۹۷; &#۶۵۱۹۳;&#۶۵۱۹۷; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۳۲;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۱۹۹;ه &#۶۵۱۹۱;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۱۹۳; واقع در &#۶۵۱۹۱;&#۶۵۲۶۸;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۱۶۹;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۵۳; ا&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۴۹; &#۶۵۱۹۷;&#۶۵۲۶۱;&#۶۵۱۶۹;&#۶۵۱۹۷;&#۶۵۲۶۱;&#۶۵۲۶۵; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۰۴;&#۶۵۱۸۴;&#۶۵۱۹۴; ا&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۴۹; &#۶۵۲۲۷;&#۶۵۲۴۸;&#۶۵۲۶۶; رامهرمز &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۱۹۷;&#۶۵۱۹۳; ا&#۶۵۲۱۱;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۱۶۹;&#۶۵۱۷۴; &#۶۵۲۳۹;&#۶۵۱۹۸;ا&#۶۵۱۹۷; &#۶۴۴۰۴;&#۶۵۱۹۸;فته است.

وی ا&#۶۵۱۹۹; &#۶۵۲۱۹;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۶۷;&#۶۵۲۳۶;&#۶۵۲۵۸; &#۶۵۲۵۱;&#۶۵۱۸۸;&#۶۵۲۵۲;&#۶۵۱۹۴;&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۶۲;&#۶۵۲۰۳;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۶۷;&#۶۵۲۶۶; &#۶۵۲۰۳;&#۶۵۱۶۶;&#۶۵۲۴۳;&#۶۵۲۵۴; &#۶۵۱۹۷;ا&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۶۰;&#۶۵۱۹۸;&#۶۵۲۵۱;&#۶۵۲۰۰; است. 

گزارش خبرنگار فارس از رامهرمز حاکی از این است که اوضاع نا آرام و آتش‌سوزی‌ها در این شهرستان همچنان ادامه دارد و سه نفر تاکنون مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به اهواز اعزام شده‌اند.

انتهای پیام/۷۲۰۱۲/د۲۰


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری