دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22131
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸

عصر اهواز - تجربه از این اتفاقات نشان داده بدخواهان نظام، عزت و افتخار ملت را هیچگاه برنتابیده و از این رو پس از درخشش آنان در انتخاباتی پرشور درصدد برآمدند تا با کم رنگ جلوه دادن این پیروزی شکوهمند و با اجیر کردن مزدورانی کوردل، بغض فرو خورده ی خویش را با ترور و قتل عام تعدادی از مردم بی دفاع این مملکت در جوار مرقد بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و خانه ملت نشان دهند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

حمید زنگنه

بسم الله الرحمن الرحیم

جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب خویش حوادث تلخ و خونبار بسیاری از جمله ترورهای کوردلانه و جنگ تحمیلی را تجربه کرده و برای عزت، سرافرازی، استقلال و آزادی کشور، راه های دشواری را پیموده است.

تجربه از این اتفاقات نشان داده بدخواهان نظام، عزت و افتخار ملت را هیچگاه برنتابیده و از این رو پس از درخشش آنان در انتخاباتی پرشور درصدد برآمدند تا با کم رنگ جلوه دادن این پیروزی شکوهمند و با اجیر کردن مزدورانی کوردل، بغض فرو خورده ی خویش را با ترور و قتل عام تعدادی از مردم بی دفاع این مملکت در جوار مرقد بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و خانه ملت نشان دهند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی  ، جناب آقای دکتر علی لاریجانی ریاست محترم خانه ملت ، ملت بزرگ ایران و ابراز همدردی با خانواده های داغدار شهدای این حوادث، اقدام جنایتکارانه ی تروریست ها را به شدت محکوم کرده و آنرا لکه ی ننگی بر تاریخ بشریت می دانیم.

حمید زنگنه

نماینده مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: عصر اهواز
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان