دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

دستاورد انتخابات اهواز ؛ سلب اعتماد مردم

عصر اهواز - انتخابات شورای شهر اهواز با وجود همه حاشیه ها ، نکته ای را برای مردم و افکار عمومی روشن ساخت...
فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان علی عبدالخانی

فرماندار و تاخیر در استیفای حق رد صلاحیت شدگان

عصر اهواز - در مباحث حقوقی مقوله ای وجود دارد بنام مواعید قانونی. مواعید قانونی به مهلت های زمانی گفته می شود تا مخاطب در چارچوب آنها بتواند استیفای حق کند مانند مهلت بیست روزه برای تجدید نظر خواهی از آراء بدوی صادر شده از سوی محاکم... .
تالار عروسی لیانا اهواز
کد خبر: 22120
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۵

با توجه به پیش‌بینی‌های روزهای اخیر برای هوای استان، گرما به پدیده غالب تبدیل شده و شهروندان در حال تجربه روزهای بسیار داغ بهاری هستند.
امتیاز خبر: از تعداد رای دهندگان

با گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، با توجه به پیش‌بینی‌های روزهای اخیر برای هوای استان، گرما به پدیده غالب تبدیل شده و شهروندان در حال تجربه روزهای بسیار داغ بهاری هستند.

با این وجود دمای برخی از شهرها از جمله اهواز از روز گذشته به مرز 50 درجه سانتی‌گراد رسیده است و مردم این شهر یک ماه رمضان بسیار گرم را تجربه می‌کنند.

با این وجود گرما و داغ بودن هوا تا روزهای آتی ادامه‌دار خواهد بود.

هر چند که در برخی از نواحی استان نیز برای ساعاتی هوای خنگ گزارش می‌شود ولی باز هم این شهرها در روزها هوای گرم را تجربه می‌کنند.

شهرستان ایذه به عنوان خنک‌ترین منطقه استان در شبانه روز هوای گاها 20 درجه سانتی‌گراد را نیز تجربه کرده است که این برای ساعات روز نبوده ولی مردم این منطقه شب‌های خنکی را تجربه می‌کنند.

انتهای پیام/72026/الف20

 


Asr Ahwaz News Agency

5.0 35
Google | Google+

منبع: خبرگزاری فارس
برچسب ها:
مطالب مرتبط
اشتراک گذاری

اخبار خوزستان
اخبار ایران و جهان